84 entry daha
  • bu sosyal medya iyice delirtti insanları özellikle kadınları. adam gayet efendi efendi mesaj atmış. belki de sabah unuturum diye fırça yemeyeyim diye çünkü sonradan görme olduğu belli olan kadın bunu yapabilecek potansiyelde adam işinden olmamak şikayet yememek için görevini yapmış. bunu abartıp, bunun üzerinden ilgi kasmaya çalışmak çok ağır kezbanlıktır.
  • neden türk kadınlarından uzak durulmalı başlığı altında irdelenmesi gereken alt başlıklardan birisi
  • bence gidip kendisine direkt olarak bu saatler aralığında rahatsız edilmek istemiyorum dese daha medeni bir davranış olurdu
    hani adam geç saatte yazdı haklısın sinirlenmekte ama bu kadar büyütülecek bir olay olduğunu sanmıyorum
  • kesin sürat kargodur. getirmiyorsunuz zamanında kargoları millet böyle birbirine giriyor sonra.
  • başlığı görünce mesajda "üstünde ne var?" yazıyor sandım. adam kargonuz var nurdan hanım yazmış.

lan doğrusu yanlisi tartışılır ona birsey diyemem de, biraz da iyi niyetli olun amk. adam belli ki gece nöbetinde, gündüz vardiyasında kargo gelmiş, o arkadaş unutmuş haber vermeyi. adam belki daha sen uyanmadan nobeti bitecek evine gidip akşama kadar uyuyacak. "simdiden mesaj atayım unutmadan" diye düşünmüş olamaz mi? bu kadar mi kaybettik birbirimize olan iyi niyeti, güveni?

bir de böyle düşünün adami gömmeden önce. dikkat edin herkes sizin gibi kötü niyetli olmayabilir.

edit: lan gece gece fena takıldim. adam "merhaba nasılsınız ben xxxx" falan bile dememiş. gayet yurtici kargo edasıyla "kargonuz var" demiş. ben tarafların birinin aşırı iyi niyetli, diğerinin de aşırı like hastası olduğunu düşünüyorum ısrarla.
  • kötü tarafından bakalım ,
    “resmen yürümüş “

iyi tarafından bakalım ,
    “kargonun geldiğinden sadece güvenliğin bilgisi var ama sabah vardiya değişimi yapacağı için unutmadan hatırlatma mesajı çekivereyim “

demiş olabilir mi ?
    bence “ b “ .
    ayrıca “işkilli büzük dingilder”
  • geç saat olması sebebiyle hanımefendi haklı ve benim bildiğim kadarıyla güvenliklerin başkasına ait olan kargoyu almak gibi bir sorumluluğu yok. hanımefendi artık kargolarını şubeden almaya başlayabilir.
  • kadın haklı amk. site güvenliğinin sabahın köründe site sakinlerine mesaj atmak gibi bir görevi yok. bu da yeni çıktı yok adam zengin olsaydı kadın böyle yapmazdı, adam doktor olsaydı farklı olurdu geyiği de bıktırdı. kadın herkese aynı mesafede durmak zorunda mı ak.
  • üniversite whatsapp grubunda gece 2'den sonra saçmasapan sorular soran mesajlar atan bir kadın vardı. hiç bir samiyetim olmadığı arkadaşın mesajlarını ekran görüntüsünü alıp twitterda paylaşmadım, gruptan herhangi bir şey yazmadım. özelden durumdan rahatsız olduğumu doğru bulmadığımı yazdım o da anladı özür diledi mevzu kapandı. aa ben süper anlayışlıyım demek için anlatmadım çünkü öyle değilim o an çok sinirlendim küfrettim bela bile okumuş olabilirim. sadece yazdıklarımı saygısız ve basit bir üslupla yazmak istemedim. hatta sonrasında bu kadar sinirlendiğim için utandım çünkü bir daha yapmadı.
    yani evet belirli görgü kuralları var ve karşınızdakinin cinsiyeti ne olursa olsun sinirlenebiliyorsunuz. ama en azından bir defa uyarmayı deneyebilirsiniz. o değil de
    iş mülakatlarında falan herkes çözüm odaklı.
  • kezban denmiş
    gayet efendi mesaj denmiş
    normal şartlar altında sabaha karşı birini aramak, mesaj atmak hoş değildir. hele ki hayatınızda olmayan biri tarafından.
    içinde art niyet olmasa da, uygun bir davranış şekli değil.
307 entry daha
hesabın var mı? giriş yap