şükela:  tümü | bugün soru sor
  • derdi hijyen olmayan bir suser beyanı. şortuyla havuza girenlerin götünün boklu olmadığı ne malum?
  • ay iyice saçmaladınız. haşema zaten havuza denize girmek için üretilen bir ürün. sanki kanlı pedi ile girdi kadın havuza. saygılı olun insanlara biraz.
  • ulan birisi şort giydi diye dışlanır, birisi haşema giydi diye dışlanır. boş bakkal taşak tartar misali anca o ne giymiş bu kimi öpmüş onu konuşun.

amk dalyarakları.
  • hadi bakalım tartışalım; slip mayo veya şort ile girip vücudundaki tüm kılları, sivilceleri, açık-kapalı yaraları vb. suyla temas edenler mi daya hijyenik yoksa dalgıç kıyafeti gibi tüm vücudun su ile temasını tamamen kesen bir kıyafet mi? eğer bir argüman ortaya atacaksanız bari arkası dolu olsun. bırakın herkes istediği gibi girsin suya, senin göz zevkine hitap edecek diye kimse inançlarından ve zevklerinden vazgeçmek zorunda değil.
  • hijyen olayına bu derece takık olan biri kesinlikle havuza falan girmez. şu hayatta asla yapmayacağım şeylerden biri de havuza girmektir mesela. aynı anda otuz kişi ile akmayan bir suyun içinde olma fikri beni hayattan soğutuyor. istediği kadar klorlu olsun, temizliğe dikkat edilsin, insanlar istediği kadar girmeden önce duş alsın. insanların yüzerken ağzından burnundan çıkan suları havuza bırakmaları bile kâfidir benim için. dolayısıyla başlığı açan yazar kişisinin hijyen olayını taktığını söyleyemeyeceğim.
  • bikini ve haşema arasında bir fark yok. ikisi de havuz ve deniz için üretilmiş kıyafetler. insanları giyimleri ile değerlendirmeyi bırakalım artık, bu salaklığı kapalısı da açığı da yapıyor maalesef.

gerçekten hijyen senin için çok önemli ise havuza hiç girme arkadaşım. o havuzda gördüğün küçük çocukların hepsi şakır şakır havuza işiyorlar bilmem farkında mısın?
  • gerekli refleksin verilmesi şaşırttı açıkçası ekşide ilk sayfada. insanlar empati yapa yapa düzeliyor görünen. hoşuma gitti açıkçası.

tanım: karısına,kızına, bacısına laf edilse yaygarıyı koparabilecek zihniyetin kokuşmuşluğunu gösteren rezil bir başlık.
  • 450 daire 2 fabrikada kaldım ben.
    allah sevdiği kullarına verdikçe veriyor demek ki.
    450 dairesi ve 2 fabrikası olan bu kadın havuzlu villasında tek başına yüzmek yerine site havuzuna gidip fakirlerin halinden anlayacak kadar da mütevazı demek ki.
    allah ne kadar adaletli lan.
  • köylü demeseydin hak verirdim.
    ama tavrın haşemaya sempati duymama sebep oldu.
    köylülük aşağılanma kelimesi olamaz.
    senin gibi gavatlar da bunu asla anlamaz.
  • bundan sonra ozgurluk kelimesini agzina alanin agzini kirmak istiyorum.
    ben sana hasemani cikar demiyorum, havuza girme diyorum demek, havuza girmek istiyosan hasemani cikarmak zorundasin demek.
    yani ozgurlukler hakkinda konusmamasi gereken canli beyanati