şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ya arkadaşlar genel olarak çok şanslı biri değilimdir ama nasıl olduysa az önce internette gezinirken bir linke tıkladım oradan başka bir yere otomatik geçiş yaptı. bilin bakalım ne oldu?

evet benim bilmeden açtığım o sitenin 1 milyonuncu ziyaretçisi oldum.

veeeee sıkı durun ne kazandım bilin bakalım.

evet doğru tahmin

iphone x yihhuuuuuuuuuuuuuu

arkadaşlar adres bilgilerimi girdim, kredi kartımın bilgilerini işledim.

şimdi kargo bekleme heyecanı başlasın. işin yoksa 3 gün bekle.

edit: dolandırılmışsın diyenler var. lan telefon 6-7 bin lira. benim kredi kartının limiti 4 bin lira. her halukarda kardayım arkadaşlar rahat olun. kısanmayın ya. hep mi talihsiz olacağız oğlum. bi kere de biz gülelim.

edit2: ayça22 yazanlar var mesaj olarak. ayçayı tanımıyorum ama iphone x'i biliyorum. baya pahalı bir telefon.

edit3: arkadaşlar bu telefon 15 gün oldu gelmedi hala. kargo takip numarası istiyorum ulaşamıyorum siteye. kredi kartımdan 1800 lira çekilmiş. adamlar iphonex’i 1800 liraya gönderecekler onlara da hak veriyorum. ürün yetişmemiştir. bakalım nasip, gelir 1 haftaya filan. gelince editlerim.

edit4: ben bu işin peşini bırakmam. o telefonu ben hak ettim mi ettim. 1 milyon kişi ziyaret etmiş ben tam o talihli olmuşum. o zaman gönder telefonu neden bekliyorsun. telefon hazır değilse kampanya yapma. ya da en azından şu zaman bu zaman gönderirim de.

edit5: telefon gelmese de sevinsem diye bakan bazı yazarlar var. gülün oğlum siz gülün. siz girdiniz girdiniz ben 1 milyonuncu oldum. onu çekemiyorsunuz siz.

edit6: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/…qsgbvk8s97yjtgw
    telefonum bu. benimki gelince kutusuyla da çekerim.

edit7: bugün dayımın dükkana gittim. anlattım olanları. hangi site dedi. söyledim. o da girdi. aynı kazanma uyarısı ona da çıktı. ama normal, üstünden 15 gün geçti benimkinin. 15 günde 1 milyon kişi girmiştir o siteye. dayım dönerci. gelen giden çok oluyor. tam o ara dükkana müşteri filan geldi sayfayı yanlışlıkla kapatmışız. dayımın hakkı yandı arkadaşlar.

edit8: ben bu işin peşini bırakmam.

edit9: adamlara ulaşamıyorum.
  • (bkz: 155)
    (bkz: dolandırılmak)
  • (bkz: troll) (bkz: explorer)
  • .m bulmak için bilgisayarını kullanıp 800metre yakındaki angelinaya mesaj atan yazar başlığıdır. 3 ayda 7 cm büyütür, istenmeyen tüyleri için yün içlikli uykudan yeni uyanmış amcanın methodunu uygular
  • 300 metre yakınında
    sibel(?) seni arıyor
    kabul et/reddet.

t: bir çok çeşidi olan insanı heyecanlandıran reklamlardır.

ed: 300 metre çap içinde sibeli bulmaya gidiyorum. kendinize iyi bakın.