şükela:  tümü | bugün
 • http://www.math.metu.edu.tr/…faculty/sitki_irk.html adresinde bir sayfasi olan, odtu matematik bolumu ogretim uyesi. az taniyanlari bile nedense super, sevimli gibi sifatlarla degil, cins, gicik diye anarlar kendisini.
 • sigara icenlere dusman olan ama kendisi puro icen tutarsiz insan; sebebi sorulunca da "efendim, puro sagliga daha az zararli"ymis. a okuz, ogrenci adamda puroya verecek para ne gezer??

  ayrica kendisinden ders alan bir arkadasim, sinav kagidindaki bariz bir hatayi duzeltip, puanini artirmasi icin odasina gittiginde, sanki "toplu seks yapacagiz da, pasif olarak katilir misiniz?" diye sorulmuscasina "lutfen bana boyle tekliflerle gelmeyin" diye cevap vermis. (bkz: sıtkı siyrilmak)
 • bir deli yurektir bu insan da, hayatta boyle insanlar da varmis dersiniz gorunce. zamaninda bunla bir olayim olmustur ve kime dert yandiysam hemen "aaa, kesin sitki irktir o" diyerek populeritesini anlamama sebep olmustur.
 • bir elinde portakal , digerinde elma , ayagina corap + sandalet le gezen...bana odtu de 3 lu amfi den atilma onurunu yasatan ogretim uyesi...
 • kirmizi oduncu gomlek, pantalon askisi, sirt cantasi, yillardir degistirmedigi garson boy siyah montunu da unutmayalim... ders anlatirken calan saat alarmlarina takardi kafayi (tabi o zamanlar cep telefonu yoktu, simdilerde naapiyodur kimbilir).

  odasina odev birakmaya gittiginizde kapi kilitli olur, ancak iceriden oyun oynarken cikardigi takur tukur klavye seslerini ve sahsina munhasir sumuk cekme sesini (thhhhhhharrrrrrghhhhhh) net olarak duyabilirsiniz.

  odasina girmeyi basarirsaniz eger, oncelikle en sevimli halini takinarak bilgisayariyla ilgili bir sorunundan bahseder ve yardim ister. isi hallolduktan sonra da bi anda "iyi o zaman, odevini koy ve defol" tribi yapar. derler ki odtu matematik'te: "yeryuzunde halihazirda yasayan 4 irk vardir: sari irk, beyaz irk, siyah irk ve sitki irk..."

  oyle bir adamdir iste...
 • ilk matematik dersini kendisinden almak gibi bir talihsizlik için de bulunmuştum. efsane bi kişiliktir kendisi, gözümün önünde bir öğrenciyi ite kaka sınıfa sokmaya çalışmıştı. derste cep telefonu çalan öğrenciye de eskiden saat alarmı çalınca bile kızıyorduk şu heriflerin yaptığına bak nedir bu gösteriş merakı allahım yalleppim diye çıkışmıştır.
 • tanismak istiyorsaniz matematik bolumu koridorlarinda sigara icmeniz yeterlidir. aninda 10 kaplan gucuyle size saldiracaktir.
 • elektrik elektronik bölümünde yapılan calculus sınavlarında erken çıkanları o uzun ee koridorunda kapıya kadar kovalayan birde üstüne "yeter artık sınıftan çıkmayın gürültü oluyooo!!!!" diye bas bas bağıran ilginç bir o kadar da komik kişilik.
 • kendisiyle ilgili şöyle bir muhabbet dönmektedir.
  efendim ırklar üçe ayrılır:beyaz ırk,sarı ırk ve sıtkı ırk.kendisi bence böylesine cins bir adamdır.odtüde ilk takıştığım hocadır.garip,değişik,farklı bir hocadır.sağı solu belli olmaz.abuk subuk espriler yapıp sadece kendi güler falan....