• hititçe'de "tanrı".

(bkz: zeus)
    (bkz: deus)
  • bu konferans için harcadığınız parayla rahat rahat avrupa'da daha düzgün bir konferansa gidebilirsiniz. iyice boku çıktı; konferans otelini pahalı bulup başka bir yerde kalırsanız, günlük 70 lira ödemeniz gerekiyor bu yıl. e katılım ücreti vardı zaten? otellerle nasıl anlaşmalar yapılıyor anlamak mümkün değil. akademisyen geliri belli, lisansüstü öğrencilerin durumu belli. ben eğer hatrı sayılır bir hoca olsaydım bu durumu onursuzluk olarak görür, protesto ederdim.

dışarıda çalışan öğrenciyi lisansüstüne kabul etmezler, etseler saçma sapan, keyfi ders programlarıyla sürekli sorun çıkarırlar. çalışmayan öğrenciye burs sağlayamazlar, bunun için çabalamazlar. konferans desteği diye bir şey zaten yok. sonra da pek akademik değeri olmayan bir konferansa 1000-1500 lira bayılıp gitmeni isterler. çünkü kendileri yılda bir buluşup halay çekmeyi ve deniz havuz tatili yapmayı pek severler.
  • sioux kizilderili kabilesinin okunusu
  • 2013'te kıbrısta gerçekleştirilmiş olanının gala yemeği sırasında fenerbahçe-benfica maçı olması dolayısıyla, erkeklerinin %80'inin maç saati ortadan kaybolup; gün içerisinde konuşmacıların çalışmalarını anlattıkları salonlardan birinde toplandığı ve maçı seyrettiği organizasyon. (bkz: öeh)
  • 2011'de yapılanına gönderdiğim makale kabul edilmiş ve beni baya bi sevindirmiştir. nisan ayında kemer'de denize girilebiliyor olması da ayrıca seratonin kattı bana.

(bkz: sözlükçülerin aslında demek istedikleri)
  • zehirli oklarıyla meşhur kızılderili kabilesi.
    nerden mi biliyorum, teksas/çelik bilek'ten..
  • (bkz: sun is up)
  • sinyal isleme ve iletisim uygulamalari kurultayinin kisa adi
  • bol halaylı kurultay çeşidi.

(bkz: bu sevdalar boşuna ley)
  • gonderdiginiz her seyin dogrudan kabul edildigi seker gibi bir kurultaydir. yeter ki heyetin tam vakif olmadigi bir konu uzerine bir seyler yazin. asla bu makalenin bu kurultayda ne isi var demezler, yayin listesine aliverirler. boylece ieee indekslerinde sizin de adiniz cikmis olur.

her elektronik muhendisinin yuksek lisans sirasinda senede bir defa yari dolu kafayla katilmasi tavsiye olunur.

bunun kadar cin olmayan kucuk kardesi icin:
    (bkz: savtek)
hesabın var mı? giriş yap