şükela:  tümü | bugün
  • tekrar tekrar izlenildiğinde aynı keyfi gülümsemeyi veren deli film.

$i$man karde$ini ikna etmeye çalı$ırken..

-tamam biraz fazlan var veririsin onları..
    + beyinciğime virüs girdiğinden beri bir gram kilo veremiyorum o zamanlar kızlarla bile çıkabiliyordum..anlayamasınız beni..
    -ben anlarım, bende uzun zamandır abazanım

mui saçlarını kazıtıp son anda oyuna geldiğinde..

-hey e.t e.t git buradan ne yapıyorsun..
    +sana yardım etmeye geldim..

-dünya çok tehlikeli e.t marsa dön.
  • film olmuş bir manga adeta..
    öyle böyle değil, anlatılmaz da yaşanması farz olan nefis bir film..
    divx'i için altyazısı da var artıkın ( http://www.divxaltyazi.com/ )

futbol seven, karete seven, manga seven, eğlenmeyi seven insan seyretsin bu filmi..
    başkası seretmesin, bide üstüne yorum yapıp saçmalamasın.
  • entrylerin gazına gelip kazaa'dan download etmeye başladığım 715 mb'lık film... bilg 48 saattir açık daha üçte biri bitti çalışmazsa bedduam üzerinize.. (bkz: içimde kötü bir his var)
  • cillop gibim bişii bu film.. çalışmaz mı? çalışır tabi.. his mis koymadı şuan boylu boyunca yarıldım, bu kadar geyik film bir gelir pir gelir.. allah başlığı açandan da altına entry sokandan da razı olsun daha ne diyim..
  • shaolin soccer dunya kupasi maclarinin oynandigi shu gunlerde yeni bakis acilari kazanmak icin gayet eglenceli bir film...yakinda televolelerde,reha muhtarla show haber de felan boku çıkarilmak üzere görüntülerine rastlayabilirsiniz zaten...filmde pumanin sponsorluguda baya göze sokulmuş,eh biraz efekt manyagi olmuş...çincesini izledim pişman değilim...
    (bkz: japon futbol cizgi filmleri)
  • aranılan absürd altyazısının http://www.opensubtitles.org/…69/siu-lam-juk-kau-tr adresinde bulunabileceği filmdir..

bu bir amme hizmetidir..
  • --- spoiler ---

asıl karizmanın şeytan takımın kalecisi olduğu film. esas oğlan topa vurur, top tsubasadaki gibi şekilden şekile girer lakin kalecimiz bir eli cebinde topu tek elle yakalar ve tekrar şut çekmesi için geri verir. yürü be aslanım.

--- spoiler ---
  • kuskusuz en bomba kismi pavyonda soyledikleri sarkidir...
  • dublajsiz izlendiginde en tat veren kismi, iki karde$in barda boyunlarina astiklari gitarla shaolin kung fu'sunu $arkilarla anlatmaya cali$tiklari sahnedir...**
  • gördüğüm en komik alt yazıya sahip film.alt yazının filmle alakası olup olmadığı şüphelidir , orjinali ile alakasız bir film de seyretmiş olabiliriz.
    (bkz: ağlama bebeğim basur yapar)