şükela:  tümü | bugün
  • akp'nin eğitim reformunun sonucudur.

https://twitter.com/…iyet/status/871653114545360897
  • ne yazık ki ağır hakaret edilmesi gerek bu şahısa, ağır hakaret yazdığım için çok tepki aldım. bu entryi silmek zorundayım. herkes benimle aynı fikirde onu anladım.
  • hassiktir dedirtecek mal zırvası. * siyasi tatmin yapacaksın anladık da yaşın ortaya çıkıyor. belliki ak parti zamanında ilkokul ve lise hayatını geçirmişsin. zamanında * ne dayaklar atıldığını git biraz büyüklerine sor.
  • öğrencilik tarihimde daha kötü dayaklar yemiş birisi olarak, orospuçocuklarına orospuçocuğu deme özgürlüğü istemekteyim.

yıl 2017 ambele beyinli yaratık. müthiş eğitim reformunuzu da ayrı sikeyim sayın yetkililer.
  • ahahahahah. meslek lisesi lan. lise yıllarım aklıma geldi. vay amk ne günlerdi be.

tanım: normal olandır. liseden 2012'de mezun oldum. ben ve benim dönemim benzer dayakları yedik.
  • "kim bilir ne halt yediler" geyiğine girmek istemiyorum ama okulda öğrencilerin kral olduğu bir dönemde şöyle bir olaya sınıftan çıt çıkmıyorsa, harbiden ciddi bir mevzu vardır ortada. ha dayak haklı mı? tabii ki değil. çek disipline, ver eline siktirnameyi, aklı başına gelsin.
  • bu konu özelinde söylemiyorum ama şu andaki liseleri değil tokatlamak, sabah akşam falakaya yatırsalar atar yapmadan önce bir düşünürüm. lan hayatında daha bir sike derman olamadan warren buffett özgüveni ile ortalarda dolaşan, hep haklı olduğunu düşünen, hiç bir eleştiriyi kabul etmeyen, itlik peşinde koşmaktan başka bir bok yapmayan bu kımıl zararlıları ile aynı odada durmaya 10 dakika tahammül edemezken, öğretmenler sabah akşam bunlarla uğraşıyor.

ha derseniz ki kaldıramıyorsa bu mesleği yapmasınlar, bu hıyar tarlalarına tahammül edecek hoca ararsanız en sonunda lise eğitimini komple kaldırmanız icap eder bu işi yapacak kişi bulamayacağınız için. lan bunları anası babası değil mi valiye tweet gönderip "niye tatil bu kadar uzun alın bunları başımızdan :(" diyenler? anasının babasının doğurup tahammül edemediğinin onlarcasına başka bir insanoğlu ne kadar tahammül edebilir ki?

aha bak ne demiş ziya paşa? nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

eğer derdiniz insan hakkı ise, bu dallamaların yaptığı eziyet yedikleri iki tokattan daha büyük hak ihlalidir.
  • ben de ayıplıyorum ama akp ile alakası yok abi bunun. her haltın var ama şimdi eğri oturalım doğru konuşalım bu tür olaylar hep vardı, hatta eskiden daha çoktu. ha azalmasının sebebi de akp değil, değişen dengeler, modern dünya falan yani. siyasi bir arka planı yok.olaya gelelim, herif heralde dün dövüş filmi falan izledi çocuklar üzerinde deniyor, ne kadar ses falan çıkıyor diye kontrol ediyor heralde. erkek değilim ama velev ki bana tokat atsa hoca, ya da böyle bir şey ya da yakını benim başımdan geçse, ilk orada karşılık veririm, sonra da dövdürttürürüm birilerine.

dünyanın tüm yiğidoları!!
    birleşin!!!
  • çocuklarımızı semih özakça'ya mı emanet edelim diyenlere oy veren öğretmendir.