şükela:  tümü | bugün
  • şanlıurfa siverek'te sınıf öğretmeni olarak görev yapan bir öğretmenimizin başlattığı yardım kampanyasına destek olmak için açılmış başlık.

arkadaşımız bir ihtiyaç listesi hazırlayıp göndermiş,yardım olarak kesinlikle para kabul edilmiyor,ben illa ki para göndermek istiyorum diyen arkadaşlar onun yerine kırtasiye malzemesi alıp gönderebilir.

iletişime geçmek isteyen arkadaşlar olursa okulun telefonunu,müdürün ya da öğretmenimizin telefon numarasını gönderebilirim.

şuradaki çocukların arasında belki bir gün bu ülkeyi çok daha yüksek refah seviyelerine çıkacak birisi vardır

merhabalar ,

ben büşra karaman

şanlıurfa - siverek - şekerli ilkokulunda görev yapıyorum.okulumuzda taşımalı sistem olduğundan sınıflarımız bir hayli kalabalık . ben elimden geldiğince ihtiyaçları karşılamaya çalışıyorum ama yeterli gelmiyor maalesef. milli eğitimden de pek destek göremedik okul ihtiyaçları için.

en azından sınıfımdaki çocuklarımın kırtasiye malzemelerini karşılayabilmek adına yardımlarınıza ihtiyacım var . bu konuda sizlerden destek görmek beni mutlu eder .

1 öğrenciye ait ihtiyaç listesi ( sınıf 35 kişidir.) (not : 1.sınıf 4 şubeden oluşmaktadır ve sınıflar 35'er kişiliktir.)

2 tane küçük boy kılavuz çizgili güzel yazı defteri (40 yaprak)

1 tane küçük boy kareli matematik defteri (40 yaprak)

2 tane küçük boy resim defteri

1 top fotokopi kağıdı

fasulye ve sayı çubukları

abaküs

korumalı makas

yapıştırıcı (pritt yapıştırıcı)

silgi

kurşun kalem(12'li) , kırmızı kalem (2 adet)

kalemtıraş

kuru boya

pastel boya

kalem kutusu

adres : şekerli ilkokulu siverek/şanlıurfa

büşra karaman
  • destek verilmesi gereken yardım kampanyası. haydi beyler bayanlar! ufak kardeşlerimize destek olalım!
  • ben de lego ve oyuncak yardımı istiyorum. bir de okul bahçesine oyun parkı istiyorum. bir de yeni bir kapı. burada hep içeride kalıyorum. bir gün tam içeride kalacağım o olacak.yardım edecek olanlar bana mesaj atsın. okulun ismini öyle söyleyeceğim. cebi zenginler ve gönlü zenginler yeşillendirebilir.
  • ekonomisi ve eğitim sistemi çok iyi olan bir ülkede!!!! destek verilmesi gereken kampanyadır.

cübbeli cemaatine, bilaloğlan vakfına yardım edeceğinize buralara edin.

en azından yardımınız ''hacılara şalvar, bilaloğlan'a gemicik'' olacağına, şu yavrulara eğitim yardımı olur.
  • neden gerektiği kadar destek göremediğini anlamadığım yardım kampanyası.

kendinize gelin. cocuklari sevindirin.