şükela:  tümü | bugün
 • yemen,filistin,myanmar,doğu türkistan ve daha nicelerinde ölen sivil halk'a bir gram duyar kasmamış pkkli, çakma sol görüşlü insanlar sınırımızda kurulmaya çalışılan pkk devletini önleme amacıyla yapılan harekata karşılar. dünya görüşünüz ve siyasi görüşünüz zerre umrumda değil, yıllarca pkk illetinden bıkmış usanmış bu halk için bu hareket hayati önem taşıyor.
  yazımın başında saydığım ülkelere yapılan zulüm için bir devlet bile sesini çıkarmamışken bizim nedense 30 km derinlikli bir sınır temizlememiz için dünya bir oldu.. ılık götlüler de malesef ekmeklerine yağ sürer oldu.
  harekatla alakalı okuduğum bütün başlıklarda illa bir kürtçü militan bir entry giriyor ki hepsinde kürtlerin türkiye'de hiçbir zaman sevilmeyeceğini falan yazmış.. +50 yaş üstü amca söylemlerine girmek istemiyorum ama gerçekten oyun. bu militan kılıklı sözde yazarlar saçma sapan insanları gazlıyor.
  son söz olarak kürtlerle hiçbir sıkıntısı olmayan bir milletiz. pkk farklı ama. pkk ile bağını kopartamamış bütün kürtçüler de türk-kürt kavgası güdüyor. aklı selim bütün insanların bu harekatın önemini, niyesini düşünmeye davet ediyorum.
  umarım hiçbir kayıp vermeden abd destekli ypg-pkk'yı hiç edip yolumuza bakarız. bu bir başlangıç, doğu akdeniz hakkımızı savunacağız daha.

  parti tutmayan atatürkçü bir birey.