şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yıllardır genç, yaşlı, ihtiyar, eşcinsel, politikacı, kezban ve ergen kardeşlerim bitmek bilmeyen sorununa çare olacağım.

bu uğurda ne ilaçlar ne yöntemler bir de ne (bkz: fondötenler) harcandı. hepsi boş !

sizden para istemiyorum, karşılık beklemiyorum. bir dua etseniz yeter. ateist olan arkadaşlar da teşekkür etsin yeter.

ergenlikten çıktığım yılların bana tek mirası sivilcelerdi.
    onları her gün sıkmaktan, çeşitli antin-kuntin ilaçlardan gına geldiği yıllardı.

bilge bir ihtiyar yanıma yaklaşıp;

'' yeğenim ha bu sivilcelerin için şu teneke de duran zeytin suyunu yüzüne 3-5 gün sür anında yok olur.''

yanımda 10 kg bildiğimiz zeytin tenekesi var. ve onun suyunu yüzüme sürdüm maske yapar gibi. 5 gün sonra bütün sivilceler kendinden kurudu. bakın abartısız söylüyorum; 5 günde hepsi gitti 1 tane bile kalmadı.

formülü açıklıyorum: salamura zeytinin suyunu yüzünüze 5 gün falan sürün maske yapar gibi. zeytin (bkz: kostiksiz) olacak ( geneli kostiksizdir ) ve zeytinin suyu tuzlu olacak. onu yüzünüze sürdüğünüzde yüzünüz yanıyorsa bilin ki, işe yarıyor. bakın zeytin suyu tuzlu olması lazım ve su da zeytin gibi siyah olacak. suyun siyah olmasında fayda var çünkü su, zeytindeki ( aroma diyelim ) aromayı almış olunca siyah oluyor, bu da kıvama geldiğinin belirtisidir.

deneyin ve 5 gün sonra gelin dua edin. anlamayanlar, fikir almak isteyenler yeşillendirebilir.

not: kıvırcık zeytin değil düz olanı. zaten tuzlu su bir düz zeytinde bulunur bilenler anladı zaten. zeytinin 10 kg olması şart değil 5 kg olan tenekelerde de olabilir ama, 10 kg zeytinin içindeki su ( aroma hali ) daha tuzlu ve daha güçlüdür.

edit: inanmayalar olmuş. bakın deniz suyu tuzludur ve faydasını anlatmaya gerek yok. bir de tuzlu olan zeytinin suyunu düşünün; iki kat faydalı. buradan yola çıkabilirsiniz artık.
  • kirkima yaklastim. bir zaman dermatolog kontrolunde ciddi ilac kullanarak tedavi de gordum. hala kurtulamadim su meretten. ama zeytini denemeyecegim cunku gencligimde bu gibi mucize turevlerini cok denedim ve sonuc alamadim. artik ne o kadar optimistim ne de tecrubesiz. tibbin care olmadigina hurafe care olmaz.
  • @2. entry- nick uyumu

bulursam deneyeceğim ama kesin çözüm olamaz gibi çünkü; benim gibi adet düzensizliği olan( yumurta kistleri) insanların sivilceleri pek bunla geçmez.