şükela:  tümü | bugün
 • artık yana yakıla verilmesini istediğim yetki ama tabii ki görüntülü ispatlamak kaydıyla yapılması gerekiyor. hem devletimize harikulade bir bütçe oluşturacaktır hem de trafikteki kural tanımaz canavarları aramızdan yavaşça silecektir.

  vallahi üşenmem akşama kadar elimde kameramla beklerim o-3 karayolunun kenarında, ne kadar emniyet şeridi ihlalcisi puşt varsa hepsini kayda alır ilgili yerlere iletirim. geçerim bi kırmızı ışığın altına, tüm ışık ihlalcilerini, yayaya yol vermeyenleri yazarım.

  bir de ceza yazana ceza tutarı üzerinden %5 prim ver, o zaman gör bak devletin trafik cezalarından elde ettiği gelir ne kadar artıyor.
 • eskiden varolan yetki, atıyordun whatsaptan görüntüyü şakk ceza kesiliyordu, kaldırdılar herhalde.

  2-3 kere yollamışlığım var, tekrar ciddi anlamda soksunlar dolaşıma bu uygulamayı anasını bile sikeriz kural ihlalcilerinin.
 • türkiye'de her şeyin olduğu gibi bunun da suyunu çıkarıp, gürültü yapan üst kat komşusuna ceza yazan insanlar olur her yerde.
 • fedöcü diye ona buna ceza yazacaklarina delalettir
 • türkiye olum burası. ceza kestiğin kişi ne yapar eder gelip bulur, siker seni :(((

  şu anda türkiye'de insanların %99unda (bkz: bana dokunmayan yılan bin yaşasın) mantığıyla yaşadığı için nasıl bir sonuç doğurur merak ettiğim konu...
 • bugün bir kamyonetin, kaldırıma park etmek için çıkıp yayaları kaçırdığını görünce aklıma gelen şey. o kadar normaldi ki pişkin şoför için. bunlara para cezası kesmedikçe bu iş düzelmez.

  sabah geldim başlığına rastladım.
 • hakimlerin ve savcıların satın alınabildiği ülkede, verilmemesini umduğum yetkidir.

  en kalabalık il olan istanbul’daki trafiğin en büyük sebebinin dahi bencillik, kaypaklık, gerizekalılık ve hatta orospu çocukluğu olduğu bir yerden bahsediyoruz. uyuz oldu diye, canı sıkıldı diye, eski sevgilisiyle beraber diye, arabası daha güzel diye ceza kesen eziklerden gına gelir, işin içinden çıkamayız.
 • bütün şoförler ikizleri avuçlar..
 • sabah akşam ekşide hükümete laf sokanların otoriteyi nasıl yaladıklarını şaşkınlıkla izliyoruz. (bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmek)

  siz mal mısınız? hali hazırda imei kayıt ücretinin 500 lira olması gibi kararlar çıkmışken, tayyip gözlerini dört açmış "paraaağğ parağğğğ" diye ortalıkta hırsız hırsız dolaşırken bu söylediğiniz saçmalıklarda ciddi misiniz?

  tayyip halihazırda yandaşımız olan siviller silahlanıp muhaliflerimizi vursunlar ve onlara yargı yolu kapalı olsun diye kanun çıkarıyor alooo? hepiniz toptan kafayı mı yediniz?

  elin gavuru boşuna dememiş careful what you wish diye; istediğiniz şey olur; sonra "reis çok soktun acıyor çıkar" diye yalvarırsınız.

  her geçen gün muhalifinden yalamasına kadar bu ülkede olanları anlamak güçleşiyor.
 • halihazırda uygulanmakta olan öneridir.
  (bkz: fahri trafik müfettişliği)