şükela:  tümü | bugün
  • çakmak yada kibrit ile desteklenirse son bulacak bekleyiştir.
  • söz konusu sıkılan deodorant eğer bir dönemin popüler markası brut ise olumlu sonuç beklemek büyük bir hata olmaz.
  • zor bir bekleyiştir..şu şekilde uzun sürebilir ama sonuçta ölür: erkek sineğe bayan deodorantı sıkarsınız ve sinek eşinin yanına gidince dişi sinek 'kimin kokusu bu!?' diye bağırıp erkeği yer! bu olmadı mı? peki..o zaman erkek sinek, arkadaşlarının yanına gider..arkadaşları 'lan! ibne mi oldun!!' diyerek bizim sineğe tekme tokat dalarlar..büyük ihtimal ölür..
  • sineğin kanser olup hayata veda etmesini beklemektir anca. ayrıca yalnız değilmişim bu hususta.

--- spoiler ---
    ölmüyor amk..
    --- spoiler ---

edit: raid kullananlar tarafindan cani ve vicdansiz ilan edilmisim. ikna yoluna gidecegim bundan boyle
  • oldukça cani bir yöntemdir.

şahsen ben kendilerine soruyorum, ya kurşunlanarak ya da elektrikli sandalyede ölmeyi tercih ediyorlar.
  • 10 dakika önce uykudan uyandiran şahsımı, tek gözüm kapalı halde gazeteye yapıştırdığım canlının post modern öldürülme şekli.
  • sineği ezip öldürmek en büyük caniliktir. ötanazi tek çözüm.
  • benim bu. herkes de vurmus cani pislik oha falan diye. halbuki ben bunu hep iyi niyetimden yaptığımı sanıyordum. kiyamadigim için terlikle vurmuyordum. ne bileyim, ezilerek patlaması, biraz önceki ziyafetinin içinde bogulmasi daha acıklı geliyor bana. idam mahkumlarına bile idam etmeden önce ne yemek istediğini sorarlar amerikada. onun yerine deodorant sikardim ki kendi kendine ölsün. hem yemeği içinde kalsın hem duvar kan izi olmasın.

bilmeden cani hayvan düşmanı da olduk iyi mi :/
  • ben de onları ısırıyorum. hep onlar mı ısıracak lan!

(bkz: genç sivrisinek severler rahatsız)