şükela:  tümü | bugün
  • gecen sene uyku uyutmayan sivrisineklerin bu sene hiç olmamasi durumudur. başlarda yaşadığım sehirde sinek arabası falan cok geziyor ondan sivrisinekler kayboldu sanıyordum ama her yaz geldiğim ve sinekten nefes alamadiginiz sehirlerde bile bu sene sivrisinek sifir evet sıfır hiç yok. etrafima bu durumu paylastigimda onlarda durumu fark ediyor gercekten. neden ola ki acaba ?
  • rabbim telef et şu hayvanları. ejderyalar gibi olsun sonları.
  • kıçımda üç tane baloncukla yatakta döne döne uyumaya çalışıyorum. bunu burada uçuşan tayyarelere de anlatsana delikanlı
  • sivrisinek edebiyatı yapmak istemiyorum fakat avcumun içine konacak kadar cesareti olan biriyle karşılaşmadım...
  • ayağımın altını isirmis serefsizin evladı yururken topalliyorum bir ayagim ötekinden yuksek oldugu icin. keske dediginiz gibi olsaydi.
  • az önce bicepsimin üstüne konup kanımı içen ve orada küçük bir şiş bırakan sivrisinek bunu beğendi
  • (bkz: hiv)
  • bana da karasinek ve arılar yok olmuş gibi geldi. kurban etine üşüşmemelerinden yokluklarını fark ettik.
    sivrisineklerin de yok olduğunu düşünüyordum bu gece ayak parmağımı yiyerek merak etme bro burdayız mesajını verdiler şimdi karasinek ve arılardan bir hamle bekliyorum.
  • kocaeli kartepe de günü geçmemiş kişinin beyanı.

çıldırırsınız.
  • olmayan hadise.

özellikle bal arıları, hamam böcekleri ve eşek arılarında bu yaz bir düşüş var gibi. belki de daha efektif saklanmayı öğrendiler.*

yalnız bu sivrisinek namlı onun bunun çocukları, bırakın kaybolmayı, adeta bu sene zirve dönemlerini yaşıyor! sivrisinek dediğin saklanır, koyu renkli dolapların, perdelerin üzerine konar sen de görünce haklarsın. haklamazsan gece de gelir vızıldar, şişler falan.

bu şerefsizler bildiğin insanın eline, yüzüne kamikaze dalışı yapıyor lan! aydınlık ya da karanlığa aldırmadan pata küte girişiyorlar. daha dün sadece akşam 7 ile 8 arasında beş tanesini hallettim.

(bkz: sivrisinek/#90685664)