• adini texas eyaleti kuruldugundan beri uzerinde dalgalanmis alti bayraktan alir.

ispanya
    fransa
    meksika
    republic of texas,
    united states,
    confederate states of america.
  • x2, tatsu, dejavu, viper, revolution, superman gibi anormal eğlence araçlarına sahip theme park.kessinlikle her ölümlünün tatması gereken inanılmaz farklı duygulara gark ettiren aletler barındıran kutsal mekan.uzun süre beklenen kuyruklar sizi yıldırmaz.sonundaki adrenalin patlamasını düşünerek avutursunuz kendinizi.ardarda çakallık yapıp binersiniz o aşmış aletlere ama yinede kesmez.o sıradan bu sıraya çocuklar gibi koşuşturursunuz aletlere daha önce binebilmek için.ve sonunda gün bittiğinde free shuttle larla arabanıza giderken geçirdiğiniz inanılmaz dakikaları düşünerek mest olursunuz.böyle bişeydir six flags..
  • (bkz: türkiye'de olmayan yurtdışında olan şeyler)

kim geliyorsa gelsin, şunlardan bir tane yapsın.
  • rollercoaster tycoon 2 ile beni baştan çıkartmış firmadır. ama asıl şaşırtıcı olan bugün bir arkadaşımın work and travel'la tam olarak magic mountain'da çalışmaya gittiğini öğrenmem oldu. kafayı yedim doğal olarak.

wat'la six flags'te çalışmış olan herkesin deneyimlerini de dinlemeye açığım. başka bir arkadaşla kafayı yedik çünkü "biz de istiyoruz!" diye.

olum goliath'a bedava binip üstüne para alacaksın yok ötesi ya. hem de california'da? yeme de yanında yat yani.
  • 2005 yılında burda süpermen adında öyle korkunç bir şeye bindik ki binmeden önce dört kız birbirimizle helalleştik o kadar diyeyim. bir tanesi bizim ailede kalp var ben kalpten gidebilirim dedi. ölmek var dönmek yok dedik.

başlarda yavaş yavaş ilerledi. sen 40 mt de ben 40 katlı apartman yüksekliğinde diyeyim en yüksek noktada meraktan gözümü açtım ki aşağıdaki dev havuz bulutların arasında bir damla gibi görünüyor sadece! benim bu hayatta dehşete düştüğüm nadir anlardan biridir. izmit fuarı, tatilya neymiş ki altına sıçmak isteyen buradakilere binsin.
    evli barklı hocalardan biri bitişinde hüngür hüngür ağladı koca kadın öyle diyeyim.
  • gidemeyenlerin rollercoaster tycoon 2 oynarken ayrıntılarıyla gördükleri, kıskançlıktan çatladıkları parklar zinciri.
  • disneyland gibi amerika'nın çeşitli yerlerinde theme parklara sahip olan şirket.
  • amerika'daki birinci senemi doldurmama ramak kala, tek basima gitmek zorunda kaldigim ve parkin icerisindeki ozel alanlar haricinde sigara icilmeyecegini bilmedigimden dolayi disari atildigim theme parktir(henuz guzel bir turkce karsilik bulunamamistir.batman, x-flight, ve raging bull super eglenceli roller coasterlardandir.ayrica su parki da gayet eglencelidir.ama herkesin gozu onunde disari atilmak da cok koyuyor be atam cok koyuyot
  • georgia subesinde superman gibi ucmanizi saglayan bi atraksiyonu olan park. hakkaten de ucuyo gibi oluyo insan. http://www.sixflags.com/…eorgia/rides/superman.html
  • 40 dolar(asagi yukari) alip gun boyu tum rollercoasterlera binmenizi vaadeden ancak flashpass iniz yoksa (ki bu illet cok pahalidir) gunun buyuk kismini kavurucu sicak altinda sira bekleten hayvani adrenalin parklari. yolunuz magiz mauntain a duserse x2 goliath ve dejavu ilk duraklariniz olmali. restoranlari cok pahalidir ve ayni zamanda 5 para etmez. jonny rockets en iyisidir.
hesabın var mı? giriş yap