şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle yazıma şu iki atasözüyle başlamak istiyorum.
  ''konu müzik olunca ingiltere'den boş adam çıkmaz arkadaş.''
  ''ingiltere'den babam çıksa dinlerim.''

  six10repeater 2007 tarihinde kurulmuş manchester'lı, stuart armstrong, dan baybutt, ve chris tweedie'nin oluşturduğu indie rock 3'lüsü.
  tradiola ve hearts and nails ve safe in sound isimli üçer şarkılık 3 ep'leri var ki ikinci ep'lerindeki güzeller güzeli 2 şarkının pes 2009'un soundtrackinde yer alması sayesinde tanıdım onları.
  merakla albümlerini bekliyorum.

  özellikle today somehow gerçekten müthiş bir şarkı der ve türün sevenlerine şiddetle tavsiye ederim. bütün şarkıları oldukça iyi zira.

  http://www.myspace.com/six10repeater
 • grup hakkında ilk yazıdan 2 gün sonra, myspace'deki tüm şarkılarını 1'er dakikalık tadımlık haline getirmişlerdi de, acaba albüm yolda mı diye düşünmüştüm. şimdi yine eski haline dönmüş.

  hala bir plak şirketiyle anlaşmamış olmaları bana çok garip geliyor. keşfedilmeyi bekleyen büyük cevherler diye tanımlıcam ama pes buyrun böyle de iyiler diye sunmuş adamları, diğerleri neyi bekliyor anlamak zor.
  consume çok pis koyan şarkıymış bu arada.
 • şarkılarını bulup indirmek çok zor bu grubun. tanınmamış olmalarıda en büyük etken bu konudaki. ancak ileride iyi yerlere gelebilecek bir grup olduğu kesin. en yakın zamanda da bir plak şirketiyle anlaşıcaklardır bu gidişle.

  consume gibi bir şarkıları var ki of..