şükela:  tümü | bugün
  • youtube tarafından önerilenler de çıktı ön yargılı olmayayım dedim 2 dakika izledim iq'um düştü. sadece bu über zeka için konuşmuyorum ama youtube türkiye'de önüne gelen vlog çekiyor, ona buna sallıyor sanki otorite amına koyım.
  • izlenmelerini hoplatmak için olmadık yerde gündem yaratmaya çalıştığını düşündüğüm youtuber genç. bir hafta bıçaklanıyor, bir başka hafta birilerine dava açıyor, başka bir hafta evine hırsız giriyor. tüm bunlar gerçekten başına geliyorsa youtube'da paylaşman anlamsız ve saçma. yakın zamanda kanal d haber'de bu türk youtuberlar çıkmıştı, sonunda psikolojik danışman açıklama yapıyordu. hak verdim dediklerine, bu gençler öyle maalesef...

bi hocam "yarın insanlar, sıçtığı poku feyspukta paylaşacak" derdi de gülerdik hep birlikte, sosyal medya oraya doğru gidiyor sanki...

ne diyeyim, sahiden hırsız girdiyse evine geçmiş olsun.
  • az önce facebook'ta bir grupta dalga geçildiği bir video'suna denk geldim. "bırakıyorum" diye başlık atıp sürekli "izlenmiyorum" diye ağlıyıp, sonunda da "bırakmıyorum la şaka" diye video çekmiş. bi de sürekli "ben niye 30 bin izleniyorum, click bait yapınca izliyonuz ama" diye hayıflanmış. sanki insanlar kendisine bi izlenme garantisi vermiş ya da çok süper eğlenceli bir şeyler yapıyormuş gibi kendinden emin. şu saniyeden sonra herhalde her gördüğüm yerde hunharca basıcam dislike'ı geçicem, youtube'u flash tv'ye çeviren içerikler böyle böyle elenir belki, bir gün de gerçekten bırakır umarım.

ha bu arada içeriği merak eden varsa yazayım hemen, "anneme ben gay'im şakası yaptım" "anneme ben evlendim şakası yaptım" "teknede bir gün geçirmek" başlıkları okurken bile beynim epridi yemin ediyorum.
  • evladım olsa reddederim öyle itici. hayır bu sakat doğum tamam da, 245 bin abone nedir?
  • her saniye türeyen yutubırlardan sadece biri..
    biriniz de farklı bir şey yapın lan, hepiniz siri'ye takılıyor, kendi akrabalarınıza şaka yapma derdindesiniz..
    biriniz farklı bir şeyler yapın, videonun başında "beş bin laykkkk istiyorum" demeyin lan..