şükela:  tümü | bugün soru sor
  • giyeni yaptigi iste ust mertebelerde gosteren sikimsonik item. siyah eldiveni giyen hep bi daha profesyonelim, dunyayi ben yarattim, bu meslegin erbabi benim, sulalenizi zigerim adam olun havalarinda. hepsinde de bi holivud siritisi pis pis.

adam misiniz olm siz? siyah nitril eldivenin kutusu max 30 tl, o eldiveni giyince gotun uzaylarda, işe bictigin deger de 10 misli... agziniza sicarim sizin... pudrali beyaz lateks eldivenimle doverim sizi... hatta elimden bir turlu cikmayan o pudra iziyle suratiniza suratiniza fururum.
  • cerrahi eğitim videolarında tercih ediliyor, ışık’tan mıdır nedir?
  • bir metal orgu eldiven degildir. bazi kasaplarda goruyorum cok havali.

soyle birsey
  • ustanin siyah nitril eldiven giymesi de ancak benim sikik cennet vatanimda bu sekilde konu olabilirdi zaten.

allah razi olsun hepinizden.
  • nusr-et burger’lerde çoğunluğun kullandığı eldiven.
  • aslında kalın ve esnek olmaması uzun süre bir şey yapacaksanız, sert ve stabil işler mesela balık açmak gibi işlerle meşgul olacaksanız tercih sebebidir.
    tak çıkar yapılacaksa lüzum yoktur. maliyet olarak da neredeyse iki kat fazladır diğer lateks eldivenlerden.
  • izopropil alkole dayanıklı eldivendir; diğerleri gibi erimez. bu tür alkolle temizlik yapılırken alkolün cilde temasını önlemek için de kullanılır.
  • (bkz: yaran yanlis okumalar)
    (bkz: siyah mitril eldiven)

mithril'in mavi olmasindan dolayi once bir saskinlik yaratan eldiven. daha sonra yanlis okudugumu anladigimda kendime geldim, zira uyandigim nokta 30 tl oldu.

genc yasta asiri doz frp'ye maruz kaldim sozluk.

edit: abidin hido uyardi, mithril kirik beyaz da olabilir. farkli referanslar var. su an kafalar piril piril, cok farkli noktalara gidiyor.