şükela:  tümü | bugün
  • kızıl saçları ile kombine ettiklerinde, saatlerce yalansalar bıkılmayacak kızlardır. saatlerce dediğim, el en fazla ne kadar yalanabilirse o kadar. 24 saniye falan. ayakla zaten işim olmaz.

hayal etmesi daha güzel oluyor bunları. rengin neden bu kadar azdırdığının algılarla, çağrışımlarla ilgili bir açıklaması olabilir. çözemedim tam.biraz daha freud okumalıyım sanırım.

kırmızı oje süren kadın dişiliğini ön plana çıkarmıştır. dünyadaki genel kabul budur. "kırmızı seksi çağrıştırır" derler.

yani, renklerin tetiklediği cinsel fanteziler olabilir bittabi. siyah için durum karışık..

akmar pasajında sikko fanzinler dağıtan gothic tipler akla geliyor ilk olarak. siyah ojenin bu kadar trend olmadığı yıllardan kalma değişik silüetler. 1990 piliçleri.

kediyi tüm olarak yutan bu leş metalcileri yalamaktan iğrendim artık. yine de siyah ojeli bu tarz bir kıza uzaktan spermlerimi savurmak isterdim. yırtık külotlu çorabı ile "abi doom çok iyi yeağğğ" diyerek içtiği birayı geğiren bu hanımların siyah ojeli ellerini dölle besleme hissi harika.

şimdilerde çok şükür plaza kadınları da kullanmaya başladı bu rengi. bakımlı amları ve nemlendirilmiş bacakları ile gönlümüze girdiler. depresif kızların kendilerini ifade etme şekillerinden birisi oldu siyah oje. metalci hatun tekelinden çıktı. bunlar akp zamanında oldu ve harika oldu.

yeşil oje de var. mavi de var. sanki istiklal'de kitap seçen narin üniversite 1 kızı. çok narin olduğu için kolu hemen morarıyor ve mavi oje sürmüş bu yüzden. eve gidip edith piaf dinleyerek hayaller kuruyor. top sakallı sevgilisi ile sohbet ediyor. aslında tek istediği dev godzilla siki.

renk çağrışımları çok derin. pipim zıp zıp kafayı yiyor.