şükela:  tümü | bugün
  • zencilerde guzel durmayan sutyen rengi.onlara da ten rengi ve beyaz cok yakismaktadir gerci.
  • uzun sure kir gostermeyen camasirdir.
  • kadınların kendilerini seksi (baştan çıkarıcı) görmek istedikleri zaman taktıkları sütyendir ve kadınlar bunu taktıkları zaman en azımdan ruhen seksi olurlar.
  • rengini belli etmeyen sütyendir, ne seksidir, ne sevimlidir, ne babanne işidir çok gariptir, nötr tamamen.

tabi transparan siyah ı siyahtan sayarsak işler değişir.
  • kafaya takıp sinek taklidi yapmak isteyenlerin bir numaralı seçimi.
  • nejat uygur tarafından kaynakçı mustafanın gözlüğü olarak adlandırılır.
  • lisede okuldan atılmama sebep olmuştu.

psikopat bir öğretmen vardı. tam psikopat ama ya, ben böylesini ne gördüm ne duydum. böyle öğrencilere küfür eder, tekme tokat girişir, hatta hızını alamaz götürür adamı bir de tuvalette dövüp kafasını lavaboya sokar musluğu açar. çocuk gelirdi böyle sınıfa sudan çıkmış sıçan gibi. hadi biz erkeğiz, bir şekil bu tür şeyleri kaldırırız. adam kızlara da küfür eder, döverdi. tokat atar, saçını çeker vs.. diyelim kız arkadaşınla geziyorsun bahçede. gelir sana kızın yanında yerdeki selpağı gösterir, kaldır lan şunu der. böyle bir tip.

neyse, bir gün sınıfta yine terör estiriyor bu. kız arkadaşımla da aynı sırada oturuyoruz. bana birden bağırdı: ne lan o üstündeki it!. çıkar onu bir daha görmicem, görürsem kafanı gözünü kırarım senin!. üstümde de lacivert sweat shirt var. ceket giymeyi sevmiyordum onu giyiyordum gömlek üstüne. ama ceket yanımdaydı hep. hocalardan da kimse giyme dememişti. zaten deseler giymezdim. kaç aydır üstümde. şimdiye kadar hiçbir hocaya karşı gelmişliğim, terbiyesizliğim olmadı. neyse dedim çıkarayım iş olmasın şimdi bize. o sırada kız arkadaşıma da dedi ki: sen de içine ne giydiğine dikkat et millet seni seyretmek zorunda değil ahlaksız!. beyaz gömlek ve siyah sütyen. sınıfta bir sessizlik ve herkes döndü bana bakıyor ne yapacam diye. bir an düşündüm, tamam artık ben bunun kafasını gözünü kırıcam, bu kesin. ama acaba benim şu an buna yapacağım kız arkadaşıma zarar verir mi? onu da atarlar mı? dışarda mı yapsam ne yapacaksam? ikilemde kaldım. hadi benim kız arkadaşım suçlu diyelim, 16-17 yaşında bir kıza herkesin içinde o laf edilir mi? kim olsa edilmez. neyse, sonra baktım kız ağlamaya başladı zaten orada film koptu.

ışık hızıyla okuldan attılar. sonra babam başka bir okula yazdırdı aynı gün.
  • tek başına bir hiçtir; bir çift dolgun memeyi çevreliyorsa çok şey.
  • şu feysbukta sütyen rengi teşhiri ile acayip bir talebinin olduğunu öğrendim. bilseydim arzı olurdum, paraya para demezdim. belki hala geç değil, hmmm.