şükela:  tümü | bugün
  • 40 yaşlarına gelseler dahi hala köpek gibi koştuklarından dolayı olan durum.
  • zamanında sinan engin'in tigana için " bu renkte teknik adam mı kaldı" dediğini düşünürsek, başlığı sinan engin mi açtı diye şüphelendiren önerme.

ispiyonlayan orospu çocuğu için gelen edit: katıldığım tespittir. açıkçası sebebini bilmiyorum ama büyük liglerdeki futbolun içinde de beyazlara göre az oranda olmaları olabilir.
  • halen devam eden dunya kupasi icin gecerli olan durum.
  • gerçekten bunca başarılı oyuncuya rağmen anlam verilemeyen azlıktır. futbolu bırakınca ne yaparlar, nede katkı yapmazlar dünya futboluna? yoksa yıllardır ayaklar altına alınası ırkçılığın bir eseri midir?

bu arada patrick vieira'nın new york city fc'nin hocasını öğrenmemle şaşırmış durumdayım.
  • deportivo maçının özetini izlerken kenarda seedorf'u görmemle beraber aklıma düşen, gerçekten de sebebini anlayamadığım azlıktır.

ben en son frank rijkaard'ı hatırlıyorum siyahi teknik adam olarak, top class düzeye bir tek o çıkabildi yani. yeni jenerasyondan da bi tek eto'o ve drogba'dan ümitliyiz o da futbolculuk geçmişlerine dayanarak.

niye böyle oluyor aga yok mu bunun açıklaması? bu adamların genetik diziliminde natural fitness 20 ama tactical, mental falan 0 mı yani?

yok mu lan şöyle rijkaard'dan başka haşmetliyi masaya vurup ucl'yi kucaklayıp götürecek bir hoca?