şükela:  tümü | bugün
  • uzaklarda yaşayan bir hasan. takipteyiz...
  • klasik beşiktaşlı abartısına sahip sözlük yazarı. şampiyonlar liginde alınan deplasman beraberliğini galibiyet gibi gören şahsiyet.
  • bisiklet sevdalısı, doğa aşığı, hayvan dostu *, ekşi sözlük burs fonu sayesinde tanıdığım yüreği güzel ekşi yazarı. sevgili badim.

bugün, doğum günü sevgili arkadaşımın. kutlu olsun yeni yaşı. :)

unutmayacağını biliyorum ama yine de dursun şurada... what goes around comes around ;)
  • doktor kelimesini duyduğu anda aklına hemen ego gelen,yaratıcı düşünme yoksunu, iq'su çift hanelilerden sadece biri. kendisini takmayınız, geçiniz.
  • sözlük gündeminde tartışılan konularda genel olarak aynı safta olduğum yazar. entry'leri ve yüreği güzel olan insandır vesselam.
    haksız ama güçlü olanların yalakalarının karalama çalışmalarına itibar etmeyiniz.
  • bir rivayete göre yokluğumda çok kitap okumuş sözlük yazarı.

ada sahillerinde ya da teknede bisiklete bindiğimde bana dönmeyi öğretecek kendisi. henüz farkında değil. *

var ol sen. :)
  • sinema sever, kalbi de hayalleri kadar güzel olan, paranormal mıknatısı, eğlenceli insan.
  • almancası benden iyi olan italyan mallarını da benden iyi tanıyan yazar *

bu nasıl tanım arkadaş adfhkljgdf bu entryi gören bu nasıl bir bilinçaltıdır diyecek şimdi. ama tema sağlam tema delonghi
  • bisikleti profesyonel hırsızlar tarafından çalınan yazar. kimse göz koymasın, hemen anlaşılsın diye aldığım fıstık yeşili bisikleti kim çalar lan vicdansız!?