şükela:  tümü | bugün
  • milliyetçi ortamlarda kim lan bunlar diye konuşulan topluluk. üyelerinden temasa geçtiklerim "henüz emekleme devresinde bir think-tank" diye tarif ettiler. iyi parti havzasında faaliyet göstereceği hissediliyor, en azından iyi partili kimi isimlerin aralarında olduğunu biliyoruz. bakalım ne çıkacak.

en azından manifestoları güzel: https://twitter.com/…lugu/status/938709923810168832
  • manifestolarını okudum, güzel şeyler vaad ediyorlar. çok ince noktalara dokunmuşlar. haklarında hayırlısı olsun.
  • (bkz: manifesto iyi olacak)

manifestoyu falan okumadım ama logo süper. kim yaptıysa eline sağlık. bayıldım.
  • türk siyasal hayatı için yeni bir soluk getireceğine inandığım topluluk.

vaatleri güzel, manifestoları geleceğe dair umut veriyor.

yolları açık olsun.
  • proaktif bir oluşum olacaksa tadından yenmez. çünkü iyi parti’den umudu olanların bayağıdır beklediği şey katkı verebilmek, çorbaya tuz katabilmek.

katılmak için nereden başvuruyoruz acaba? zira internet sitesinde sadece manifestoyu ve sosyal medya hesaplarını görebiliyorum.
  • aktroller denen şerefsiz grubu ile başa baş mücadele edebilecek bir topluluk gibi geliyor bana. gerçi bu aktroll denen orospu çocukları ile mertçe mücadele edilemez. onlarla, onların metodları ile mücadele etmek lazım. kendilerine tavsiyem biraz ahlaksız olmaları. ha olamayız derlerse de en azından oyle davranabilmeliler.
  • manifestodan anladığım kadarı ile iyi işler yapma peşindeler. nedir ne değildir zamanla göreceğiz. şimdilik sadece ''bismillah'' demişler anlaşılan.

https://twitter.com/…lugu/status/938709923810168832
  • bilimsel düşünceye önem vereceklerini söyleyerek bende olumlu bir ilk izlenim bırakmış topluluk.

insanlar önüne bakmaya erinirken fezayı hedef göstermiş bir başbuğ'un izinde olmak günümüzde zor bulunan bir özellik. ilgiyle bekliyoruz neler olacak.
  • timelineda denk geldim.
    rakı içen iyi giyimli adamlar takip ediyor
    #rez
  • aradigim ortam bu mu dedirten manifestoya sahip topluluk. mehaptan cehaptan ve alayinin genclik teskilatlarindan bikmis usanmis muhalif genclerimiz icin heyecan yaratacaktir zira ben de yaratti :)