şükela:  tümü | bugün
  • antalya'da ikamet eden yeni nesil yazar.

2001 yılında üniversiteyi kazanmamla birlikte geçen son 18 yılda ekşisözlük ile çok güzel anılarımız oldu. oluşturduğum ilk hesaptan bu yana toplamda 3 hesabım patladı. birisi ceza'nın sözlükle ilgili yazdığı şarkı sözlerini buraya taşıdığım içindi. dönemin yönetiminden bir kişi saçma sapan bir kararla hesabı uçurdu. en çok zoruma giden odur. diğer hesaplarım ise siyaset ve futbol yüzünden kapandı.
    küfür etme konusunda çok ihtiyatlı biriyken, futbol içerikli yazdığım bir entry sonrası bana ve anneme alenen ve çok sert küfür edildi. tahrik deseniz inanın sıfır. sadece izlediğim bir maçı yorumladım, vay yorumlamaz olaydım. bana küfredilen entrynin yazarı çaylak bile olmamışken ben yine uçtum. ilginç tabi.

en son geçen sene patlayan hesabımdan sonra (bu kez adamlar haklı beyler) tam 13 ay önce yeniden aramaya inanarak çaylak entryleri ile başladığım bu mücadelede yazar olma sıfatını yeniden kazanmış durumdayım.

beni ne kadar üzse de, gerse de ekşisözlük benim için başka bir platform. 36 yaşındayım ve 18 yıldır günde 3-5 cümle girdiğim bu ortamı bu defa bu kadar kolay terk etmemek için elimden geleni yapacağım. bir daha uçurulursam bu kadar cefalı bir yolu bir daha çekemeyebilirim. özetle; ölsem de, kalsam da çok büyük ihtimalle bu benim son hesabım olacaktır.

18 yıl da az değil azizim. zamanla oğlunuz, kızınız gibi oluyor bu kerata yer. :)

bilmem kaçıncı nesil "yazar"dan sözlük camiasına yeniden selam olsun.

ek: kendi kullanıcı adına girilen ilk entry de tuhaf oluyormuş hakikaten.