şükela:  tümü | bugün
 • siyasal islam görüşünü benimsemiş zat.
 • beyinleri arap hayranlığıyla yıkanmış bir müslüman türü.

  onlar için tek dil arapça.
  tek ümmet araplar.
  tek amaçları, yaşadıkları toprakları rezil ortadoğu bataklığına çevirmektir.
  bir tepki mi verilecek? bunlar ancak iktidarın (günümüz için söz konusu)- küresel güçlerin maşası siyasal islamcı partilerin tepki verdikleri olaylara karşı eylem düzenlerler, mücahitlik yaparlar.

  kuranı arap gibi okumayanı, islamı arap gibi yaşamayanı, arap gibi giyinmeyeni müslüman saymazlar.

  bir de iki yüzlüdürler.

  gavurlar tarafından azerbaycan'da, doğu türkistan'da, afganistan'da vb yerlerde müslümanlar katledilir, sürülür, zulme uğrar ama bunlardan ses seda çıkmaz çünkü buralarda yaşayanlar arap olmadığı için ve ağababalarının oralarda rantiyesi olmadığı için oralarda yaşanan zulümler görmezden gelebilecek vicdana sahiptirler.
 • ortalama bir siyasal islamcının dünya görüşü şu şekildedir:

  - içki yasak olsun, yasaklanamıyorsa da çok pahalı olsun, kafirler rahat rahat içemesin.
  - kadınlar açık giyinmesin. 7. yüzyılın çöl araplarına göre bir ahlak anlayışı belirlensin.
  - kızlı erkekli yaşamasınlar, zina yapanlar cezalandırılsın.
  - lanetlenmiş kavim olan yahudiler dünyadan silinsin.
  - eşcinseller tedavi edilsin, olmuyorsa öldürülsün.
  - ateistler görüşlerini paylaşmasınlar, islam'la çelişen bilimsel konuların lafı edilmesin, ısrarcı olanların kafası kesilsin
  - müslümanların çoğunluk olduğu yerlerde islamofaşizm olsun, çünkü demokrasi bunu gerektirir.

  diğer taraftan:

  - avrupalılar bize saygı duysun, herkese hakaret eden dinimize hakaret gelmesin, sağa sola cami dikilsin, millet sabahın 5'inde müezzin böğürmesiyle uyansın ama yine de islamofobi olmasın, müminler de şeker yiyebilsin.

  geçenlerde charlie hebdo katliamından sonra fransa'da müslüman bir dallama kalabalığa islama saygı duyun diye zırlıyordu. o meczubun dininin borusu ötse, o hitap ettiği kalabalıkta sağ adam kalmazdı.

  bunların elinde güç olsa, bugünkü batı emperyalizmini mumla ararız dünyada. sağolsunlar, kendi ülkelerinde bilimsel eğitimi yok edip seri embesil üretimi gerçekleştirdikleri için burunları boktan kurtulmuyor. şu anda batı emperyalizmine karşı bile onlarca yıl savaştıkları, nefret ettikleri ruslar sayesinde biraz direnebiliyorlar. sabah akşam vodka içen, çatır çatır sikişen ruslara, putin babalarına sığınıyorlar ahlaksız batıya karşı :d
 • riya ve kaypaklıkta dünya şampiyonluğuna oynayan kişi.
 • asr-ı saadet ve "huzur islamda" diye diye ne saadet ne de huzur bırakan insan.

  edit: başlık linki düzeltildi.
 • bunlarla sadece kurşuna dizerken iletişim kurarsınız. siyasal islamcı eşittir nazi.
 • şu an dünyada en çok uzak durmak istediğim düşünce yapısına sahip insan tipi

  en son sapıklığı meşru gördüler
 • altın mercedes 'e binen suudi araplar için yapmayacakları yoktur bunların. arabistan kralı öldü diye burada milli yas ilan etmişlerdi bir ara. çünkü bunlar için dinden önemlisi islamı kullanarak elde ettikleri paradır.
 • türkiye'nin, hatta ortadoğu'nun tamamının içine etmiş olan tiplemedir. sözde dincidir ama ahlaksız, yalancı, hırsız, cahil, kalitesiz, görgüsüz, zevksiz olan da budur. din satıcısıdır. yaşamını nefret, mağduriyet ve kurban psikolojisi üzerine kurmuştur. suçlamaktan, saldırmaktan, yıkmaktan, her türlü pisliği yapmaktan zevk alır. kur'an'da geçen "münafık" terimi tam bu tipleme için kullanılır aslında. cehennemin dibi ona ayrılmıştır. ruhu hiçbir zaman huzur bulamayacaktır. ama ona sorsan kendisi cennetlik, sen dürüst ve ahlaklı ama laik adam kafir ve münafıksın. türkiye'yi şu aralar yıkıma götüren de bu kafadır. fetöcüsü, süleymancısı, nurcusu, nakşisi, particisi... bir milyon imam hatip açsan neyin düzelecek, yüzbin cami daha yapsan neren doğrulacak?