şükela:  tümü | bugün
  • daha doğrusu, en azından gündelik siyasetten dahi birkaç laf edilemeyen, iştahlı bir şekilde masaya yatırılan güncel konuyu, verdiği kanser eden cevaplar sayesinde on saniyede bitirerek ilişkide adeta prematür ejakülasyon yaşatan kız arkadaş modelidir.

bkz:

+ dolar 5 liraya dayandı; ekonomi bitik, soğan burjuva sebzesi olmuş. liyakat torpilli mülakata dönmüş. eğitim desen, adım başı zorunlu imam hatip lisesi. ne yapmak icap eder acep?

- evet yha çok kötü of.
  • kız arkadaşla açık oturum düzenlemeyecekseniz sıkıntı teşkil etmez.
  • evet yaaaaaıııı çok kötü bir kız modeli.*

halbuki dolara ek dijital para piyasasından konuşsa. hangi şirket hangi coinle işbirliği yapmış gelecek vadeden kripto paralar nelerdir size fikir verse, doların tarihçesinden bahsetse entelektüel birikimiyle sizi ters köşe etse pek mutlu olacaksınız sanki?
  • ülkedeki kızların %99 u.
    erkekler ne zamandır “farkındalık” arar oldu. yok daha memeler!
  • kız arkadaşınsa zaten fikirleriniz birbirine yakındır. e bu durumda siyaset konuşuyor olsanız birbirinizi onaylayacaksınız sadece. siyaset konuşmak için 1 adet zıt görüş gerekir. ha sevgiliniz zıt görüşlüyse tartışmanın sonu bu sefer de yatakta terler içinde bitmeli. kısaca sevgi hep kazanır.

şahsi olaraksa hemcinslerimle bile konuşmuyorum artık, daha neyi ne kadar konuşacaksınız ki; kendinizi mutsuz etmekten başka bi'şeye yaramıyor artık bu konular.
  • siyaset konuşulamayacak bir erkek arkadaş olmanızdan kaynaklanıyor olabilir
  • -abd'nin cin hamlesi hakkinda ne dusunuyorsun pelinsucum? biliyorsun hong kong borsasi gecen haftayi %3luk kayipla kapatti.
    +ay o degil de zara da bi ayakkabi gordum ef sa ne..
    -hesap lutfen.

**paralel evren**

-abd'nin cin ham..
    +ya cin istese var ya ne abd ne nato kalir. abi adamlar global arenanin tozunu attiriyor.
    - 2 bira daha lutfen..
  • fazla detaylı ve bilgili cevaplar verse de sıkabilecek kız modelidir.
    sen bilgili, o bilgili
    sen anlatmayı seviyor, o anlatmayı seviyor
    cır cır cır bir çift olup, kısa zamanda birbirinizi yersiniz.

her şeyden azar azar iyidir o yüzden.
  • sadece siyaset değil sanat, spor, hobi vs de konuşamaz, ıvır zıvır şeyleri irdeleyemezsiniz.

işte onun için konuşmak için arkadaşlarınızı, sevişmek için ise kadınlarınızı kullanmalısınız.
    onlar da konuşmak için kendi arkadaşlarını, sevişmek için sizi kullanmalı.
  • türkiye ile falan alakası olmayan, ancak deneyimsiz angut erkeklerin dert edineceği bir sorun. siyasetin nihai amacı güç ve paranın nasıl temin ve tedarik edileceğidir. güç ve paranın temin ve tedariği erkeklerin ilgi alanına girer. kadın onun nasıl tüketileceği ile ilgilenir. arkadaşının konuya ilgisiz kalması ondan yani öff.