şükela:  tümü | bugün
  • bangır bangır kolonlarıyla akşama kadar sokak sokak gezen seçim arabaları , onları sokak sokak gezdirenler bangır bangır , çalmadık kapı bırakmayan her partiden seçim pıtırcıkları , sokak köpeklerini çocukluğumdaki davul fırınlara benzeyene kadar besleyen , köpekler mamaya doysa da , kendileri bu işin kaymağına doymayan yurtdışı destekli köpek (özellikle "hayvansever" demiyorum . çünkü ne hikmetse sadece(!)köpek) lobisi , neredesiniz cancağızlarım ?
    işin içinde menfaat oldu mu , insan hayvan memleket börtü böcek sevdalısı kesilenler , gece yarılarına kadar evlerine girmeyenler , tatlı dillim güzel sözlüm ey ceylan gözlümler , gözümüz hep sizi arıyor , neredesiniz siz ??!
    ille bilmemne partisi liderinden ya da bilmemne lobisinden talimat + kaymak mı gerek arz-ı endam etmeniz için ?
    maddi yardımdan da geçtim , o gücü olduğu halde alışverişe gidecek kimsesi olmadığı için mağduriyet yaşayan yüzbinler var şu an evlerinde , atlasanız o koca minibüslerinize , insanların siparişlerini ücreti karşılığında getirseniz evlerine kadar , köpek dua eder de insan etmez mi sanıyorsunuz ? ya da oyuna değer verdiğiniz insanın duasının , gönlünü almanın değeri yok mudur nezdinizde ? hani ulan herşey bu ülke ve bu ülke insanı içindi ? bugün olmazsa ne zaman samimiyetinizi ispat etme , insanları iyi niyet ve dürüstlüğünüze inandırma fırsatı bulabilirsiniz bir daha ?
    hakaretten uzak üslubumu korumanın tehlikeye düşmesi nedeniyle yazıya burada son veriyor , sağlıklı ve sabırlı günler diliyorum . esen kalın ...