• karsisindaki fikrini kabul ettiremeyecegini bilen bu sekilde entry girerek kullanilacak olan zaman, fikir, emek kaybini baska sekillerde degerlendiren akilli insandir. sadece siyaset degil takim tutmak ve dini tartismalara girmemekte ayni sebeptendir makuldur.
  • bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar yaptığında sevap sayılan tavır, duruş ve çekirdek yeme sebebi.
  • bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan çok sayıda insanla tanıştığından gereksiz ve anlamsız tartışmalara girmek istemeyen yazar davranışı. hem kişi kendisi özümsediyse dünya görüşünü, başkalarına kabul ettirmesi ya da ispat etmesi de gerekmez. bu nedenle de siyasi entry girmeyebilir bir yazar.
  • ben bu entryi girince ya o entry de bana girerse diye düşünen yazarın yaptığı (veya yapmadığı) eylem.
  • kanımca, sahip olunan siyasi görüşe yakın bir iktidara ya da muhalefete sahip olmamakla ilintili eylem.
  • cahille tartışmayı kestigim döneme denk gelir. chp'linin de akp'inin de fanatiginden tiksinti geldi.
  • sözlüğün, siyasi fikrini belirtmeye değecek kadar bir standartta olmadığını düşündüğünde gerçekleştirilebilecek eylem.
  • artık siyaset konuşmak istemiyorum, tek çare apolitizm.
  • oyların gizli olduğu dolayısıyla ülkemizde insanların siyasi değerlerinin ve fikirlerinin varsayımdan öteye geçemeyeceği durumdur. siyaset para ve din üzerine yapılan muhabbetler , tarafları her zaman için zararlı çıkarmıştır.
  • sebebi silivri'nin soğuk olmasıdır.
hesabın var mı? giriş yap