• bu taksicilik değil yalnız. anlatıldığı gibiyse yapılan gasp, hürriyeti tahdit, adam yaralama, yapan da haydut.

edit: meth uyardı sağolsun, sadece bunlar değil. mala zarar verme, trafik güvenliğini tehlikeye sokma ve hakaret de var. tck'da geçen tüm suçları işlemiş adam resmen.
  • valla taksici sevmem ama almancı da sevmem. bu yüzden nötr bir şekilde okuduğum olaydır.

edit: almancı elemanın birinin attığı şu mesaj, almancılar hakkındaki fikirlerimde ne kadar haklı olduğumu bir kez daha gösterdi.
    --- spoiler ---
    almancının ne suçu var? bu kafayla burnunuz boktan çıkmaz sizin. seneye de eurolarimizi 15ten bozdurup bize hizmet ettiririz. it gibi çalışıp aylık 1000 euro bile kazanamazsiniz. ulan dünyadaki en saygın mesleklerin başında gelen doktorlarınız bile aylık 1000 euro kazanamıyor ahahahaahahahahahah. neyse mustehak size üzülmüyorum çünkü içiniz kötü, fesat. gelip güney sahillerinde 2 ay para ezip dönmeye devam edicez. sahi sen hiç o güzelim güney sahillerinde 2 ay keyif çatabildin mi? 2 ayda ekonominize 15bin euro bıraktım değerimi bilin ahahahahahah

--- spoiler ---
  • esnafın neden müşteriye saldırdığını anlamadığım olay.
  • en ufak bir foto yok video yok. böyle bir olay olduğuna dair hiçbir kanıt yok. ama sayfalarca yorum gelecek şimdi.
  • buraya gelip de 30€ isteseymiş olurmuş aslında yazan davarlar var.
  • tamam sevmiyorsunuz, sevmiyoruz vs ama; ülkenin para birimi ne ise, ne yazmışsa o ödenir.
    fazlasını istemek, tehdit, hakaret, korkutma da neyin nesi?
    herkes gücünün yettiğine kafa tutunca ne yaşanmaz hale gelir ülke için, en iyi örneklerden sadece bir tanesi.
    insanlar delirmiş durumda, bir de biber gazı sıkmış.
    edit:100 euro dediğin 981 lira yapıyor.
    o parayı kimden istese, istisnasız herkes itiraz ederdi.
  • havalimanındaki terör eylemi sonrası kendi vatandaşlarından bile 100 dolar isteyen bu mal sürüsünün almancı'dan 100 euro istemesine şaşırmadım.

yukarıdaki nötr arkadaş gibilere istinaden almanya'dan türkiye'ye tatil yapmak için gitmek isteyen herkesi gitmemeleri konusunda uyarıyorum. umarım birgün hiçbir turist kapısını açmaz bu ülkenin ve pek yakında ete para vermenize gerek kalmadığı gibi cima için g*te de para vermeyeceğiz günler gelir. dinimiz amin...
  • taksici ayıp etmiş.

30 yazıyorsa 30 öyroo istemeliydi.
  • ponçik, iyi niyetli, dürüst, işinin ehli taksicilerimizin arasında böyle bir kaç tane kendini bilmez çürük elma bulunuyor.

bunların ayıklanması gerekiyor. bunlar yüzünden tüm taksici camiası töhmet altında kalıyor.

(bkz: yersen)
hesabın var mı? giriş yap