• şule çet davasında sanık çağatay aksu'nun şule'nin ailesine beyanıdır. ya bu adamlar neye güveniyor? bu kadar iğrenç bir üslup düşünce tarzı nasıl var olabilir? bu kendini üstün varlık zanneden erkekler bi bitmediniz lan. kızı istismar etmiş, öldürmüş ama çıkıp hala böyle pişkin pişkin ifade veriyor!
    neye güveniyor bunlar?
  • hem suçlu, hem güçlüdür. zengin çocuğu oldukları tipinden belli olan 2 adet tecavüzcü katil için çok iddialı sözlerdir. peki sorarım size, sizin aileniz niye size sahip çıkmadı! aile terbiyesi almamış haysiyetsizler
  • bunu diyenin yaptığı yanına kâr kalmamalıdır. takdiri türk halkının vicdanlarına bırakıyorum; ben kendi bedduamı ettim bile! lan sen kimsin elâlemin karısına kızına bacısına böyle diyeceksin lan?! sen kimsin oooğlluuuuum?!?!?!
  • sen çüküne sahip çık. parası olduğu için kendine her şeyi yapmayı hak gören bu düşük zekalılar, ülkede adalet olsaydı bugün bunları söyleyemezdi.
  • hukukun garibana işlediği ülkenin zengin cinayet zanlısı beyanı.

açılımı, 'sahipsiz bulduğum her kızı acımam 20. kattan atarım' şeklindedir.
  • *adalete güvenin vermiş olduğu rahatlık.

(bkz: adaletin sadece bir kadın ismi olması)
  • ülkenin tek ihtiyacı bir adet dexter. şunları acı çeke çeke gebertse. yemin ediyorum akıl sağlığını korumak her geçen gün zorlaşıyor bu ülkede. adam kızını toprağa vermiş, bu şerefsizin dediğine bak. sen adam olsaydın da kendine sahip çıksaydın serseri. bunlara hala müebbet vermeyip sürekli davayı erteleyenlerde en az katiller kadar canidir benim gözümde.
  • inanılmaz alçakça bir beyan.
    adamın kızına tecavüz et, boğ, 20. kattan aşağı atarak öldür, sonra babasına bunu söyle. ağzımı çok fena bozmak istiyorum...
    dünyada gerçekten şeytanlar var.
  • pişkin ve bir o kadar da geri zekalı olan sanığın, 18 yaşını aşmış birinin ailesine söylememesi gereken sözdür.
  • şerefsiz bir katilin beyanı. bu namussuz kadar bunu konuşturanlar da suçludur.
hesabın var mı? giriş yap