• denk gelmiyor ki bana, bize.. güçsüze, çoluk çocuğa çıkıyor sesleri. bi tanesini alıp delikli boncuğa çevirmeden içim rahat etmeyecek etmiyor.

al işte, görevden uzaklaştırma : başka okulda öğretmenlik. bu kadının iş hayatına devam etmesine sebep olan kim varsa gani gani çıksın kendisinden.
  • her boku müslümanlara dayatan malları görmemize vesile olmuş başlık. yav he he yolda yürürken düşseniz müslümanlardan bulacaksınız. samimiyetsiz vasıfsızlar
  • bunu diyenin götünden kan almak lazım.
  • akp kongresine katılmış.
    katıldığını fotoğraflarla ve yazdıklarıyla sosyal medyada yayınlamış.
    okuldaki harcamalarda usulsüzlük yapıldığı yönünde şikayetler üzerine
    20’ye yakın soruşturma açılmış.
    odasına 9 bin liralık koltuk almış.
    küçücük kızlara hakaret etmiş, taciz etmiş.

aslında, milletvekili adayı olmak için yapması gereken her şeyi yapmış.
    şengül'üm, sen elinden geleni ardına koymamışsın.

kıymetini anlamayanlar utansın.
    yazık olmuş !
  • neresiyle düşündüğünü açık ve net şekilde dile getirmiş bir zavallının söylemidir.
  • akla atama bekleyen öğretmenleri getiren haber. bunun gibi kalitesiz öğretmenler (öğretmen demeye dilim varmıyor gerci) atanmış ve bir yerlerde müdür olmuşken. günlerdir ankara'da eylem yapan ataması yapılmayan öğretmenlerin varlığı ve onlarin seslerinin duyulmamasi zoruma gidiyor arkadaş.
  • (bkz: bir sevişse geçecek hastalığı)

*zamanında kendisi deldiremediği için hem cinsini kıskanmış bir kadın beyanı.
  • eğitimin ve öğretimin ne kadar alakasız şeylerle dolu olduğunun beyanât hâlidir...

şimdi bi' şey düşünün; eğitim vericeksiniz, bir şeyler öğreticeksiniz insanlara. ama kendinize öyle katı kurallar koyuyosunuz ki, amacını siz bile bilmiyosunuz:

- saç uzatmak yasak (erkek için),

- saçlar uzunsa açık bırakmak kısmen yasak (kız için)

sebep?

(ımmphh...) kendisi de bilmiyo;

sonuç?

bunları yaparsan ceza alıcaksın!

- ceza mı?... ama neden?...

(ımmphh...) kendisi de bilmiyo...

şimdi hepinize soruyorum. ınsanları ceza ile eğitmek, disiplinli olmak demek mi?... hem de kendinizin bile sorulunca cevaplar bulmakta zorlandığı cezalar. saç, abartı olmadıktan sonra neden yaptırımda? küpe abartı olmadıktan sonra neden yaptırımda? sakal bile abartı olmadıktan sonra neden yaptırımda? ben kendim bilirim bana okulda sakal tıraşı yaptırdılar lan... bi' çoğumuzun için, hatırlayın lise yıllarını. biraz sakal çıksa okula girmek, sınıfa girmek yasak.

hocam sınavım var?

- hayır... çenende 3-5 kıl var. kes gel.

ama hocam sınava geç kalırım...

- oğlum tekrarlattırma bana, konuşana kadar çık kes gel!

peki hocam...

sanki sınıfa girince darwin'in teorisi kanıtlanmış olcak muameleye bak. hayır insan düşünmüyo değil köse biri mi çıkardı bu müfredatı ne alaka?
  • hakaret amacı taşıyan kelime.

ama bu nasıl bi zeka yetmezliği ki 'başka yerler' zaten delik. aman neyse ya...
hesabın var mı? giriş yap