şükela:  tümü | bugün
 • dünyadan habersiz moronların sorduğu bir soru.

  kadınlar hakkında bir eleştiri getirirsiniz hemen altınızda bir meriç belirir, sizin etrafınızda nasıl kadınlar var diye anırmaya başlar.

  kadınlara dair bir gözlemi, bir şikayeti, bir rahatsızlığı tespit edersiniz, hemen kızlar ortama damlar, sizin itrifinizdi nisil kidinlir vir? siz dizgin idim ilsiniz itrifinizdi di dizgin kizlir ilirdiiiii!

  sevgili moron kızlar ve moron meriçler?

  siz hangi dünyada yaşıyorsunuz yavrılarım?

  çevrenizdeki trilyorlarca kezban, düğün salonlarında göbek atan maymunlar, kocalarını tazminat ve nafaka için boşayıp sağan kancıklar, zengin koca avcısı gold digger'lar, metres olmak için yanıp tutuşan leopar desenli bluz giymiş kaşarlar, 15 yaşında dünyayı çözdükten sonra eline bir tane bile kitap almayıp hayatını moda, magazin, makyaj, kuaför, türk dizisi şeytan altıgeninde geçiren karılar bu ülkenin gerçeği değil de biz bunları bilimkurgu filmlerinde mi seyrediyoruz sizce?

  asıl siz hangi türk dizisinin 150 odalı saray konağında yaşıyonuz, lümpen maymunları?

  bu ülkede kadınlar erkekleri götünden sikip kan alıyor meriç, kan. senin zengin babişkon altına spor arabayı çekti de bütün kızlar sana hayran hayran etrafında dolanıyor diye kendini bir halt sanıyorsun anladık da, senin de havan nikah defterine imza atana kadar be yavrım. sonra sen de nafaka için sağılacak bir inekten başka bir şey değilsin.

  sizin itrifinizdi nisil kidinlir vir hiç inlimiyiriiiiim.

  sizin kafanızda kaç gram beyin var?
 • bir de kezbanlığın türkiye'ye mahsus olduğunu sananlar var. arkadaşlara kötü haberi verelim:

  https://www.youtube.com/watch?v=fcm8c21pxdq

  https://twitter.com/…eman/status/941898961618685953

  kendi iyiliğiniz için bir not: yukarıda tespitleri yapan adamlara sakın "kadınlarla arası kötü abazalar" demeye kalkmayın çok feci komik duruma düşersiniz. aman diyeyim.