şükela:  tümü | bugün
 • web sitesi http://www.sjcam.com/ olan aksiyon kamera üreticisi.

  uygun fiyatlı aksiyon kamera almak isteyenlerin ilk tercihi.
 • taklitleri bulunan, orjinal olmayan tipleri olan ucuz kamera. hayir gopro o kadar pahali, anladik, fake cikartin, adini sjcam yapin, 5te birine satin, ama onun da fake'i olmaz ki arkadas, ama oluyormus, cinli yapmis abicim...
 • orijinal olan ve su altında kullanmak için birlikte (aynı kutunun içinde) satılan su altı kılıfıyla birlikte suya girdiğinde, kutusundan içeri su alan ve tamamen çalışmaz hale gelen, bunu satın aldığınız firmaya bildirdiğinizde, su altındaki hasarların garanti kapsamında olmadığını yüzsüzce söyleyen, çin'deki fabrikaya ulaştığınızda da aynı yüzsüzlükte karşılaştığınız beş para etmez şirket. sakın bulaşmayın, ucuz diye alacaksanız da her an yolda bırakabileceğini bilip ona göre kullanın.
 • sjcam 4000 wifi li modeline sahibim ve gercekten fiyat performans urunu diyebilecegimiz bir cihazdir. video cekim kalitesi fazlasiyla tatmin etmekte olup aksesuarlarinin fiyatlari da bir o kadar uygundur. bilgi almak isteyen mesaj atabilir.
 • yaklaşık 1 senedir, kaska monte bir şekilde yağmur, çamur, kar, kış kıyamet demeden 1080p kayıt yapma imkanını gopro'nun 5te1 fiyatına bana sunan muazzam alet. pili ortalama 1 saat gitmektedir bu yüzden uzun yolculuklarda yedek pil alınmasını öneririm. sahteleri de çok. özellikle alibaba gibi sitelerden alınacaksa taklit ürün satmayan satıcıları tespit etmek için biraz zaman harcanmalı.
 • sijikem haa böyle işi dediğim kameradır. genelde çinden üç beş tane getirip satan abiler sayesinde bulunur alınır. şarjı çaat diye bitiverir. tam yedek bataryayı takacakken o da ne! batarya şişmiş lan! denilerek uzak durulur. e ucuza alırken iyidi dimi der iç ses. lakin go-pro zıkkımı bir okadar kaliteli ve pahalıdır.
  aslında uzak doğu pazar kalitesizliği giderek azalacak ve bu makas kapanacaktır. ben otuzüç yaşındayım. ben çocukken bişeyi çin'den almak nede meseleydi, şimdi hop sanki arka mahalle. kaletesizlikte işte böyle tarih olacak. ozamana kadar (bkz: gopro) yada fakirim
 • sj5000x elite modelini aldığım ve yavaş yavaş kullanmaya başladığım yeni action kameram. fakat bazı konularda bir go pro gibi user friendly bir arayüzü ve telefon ile iletişimi maalesef yok.

  bu konularda da ciddi sorun yaşanıyor. uzun zamandır kullananlar var ise yeşillendirebilir mi?
 • cep dostu ve tatmin edici görüntü kalitesine sahip aksiyon kamerası markası. taklit olanlarından kaçarak uzaklaşmak gerekli orjinalliğini kutu üzerindeki kazınan kod ile kontrol edebiliyorsunuz. wifi özellikli modelleri kullanımına alternatif ve kolaylık sunuyor tek eksik yanı anti-shake yani image stabilizer a sahip değil gerçi fiyatından dolayı mazur görmek lazım çünkü alt model goprolarda da bu özellik bulunmuyor (bkz: gopro hero4 session)
 • adı ilk görüşte "sıçam" olarak okunabilen kamera
 • (bkz: xiaomi)