şükela:  tümü | bugün
  • etrafimda bolca bulunan, anlam veremedigim yasam formu.
  • parası fazlaca olabilir.

kızıma bir ayakkabı bakmaya girdim. modelleri çok hoşuma gitmemişti ama yine de fiyat aralığına bakayım, fikrim olsun dedim.

allah'tan bakmışım. artık mağazanın önünden geçmiyor, geçemiyorum. gözlerim yanıyor.

edit: bahsedilen rahatlık sebebiyle, ucuzluktan denk getirip bir tane almak farz oldu.

bir kızıma, bir hanıma, bir bana 400 tl'nin altında tutarsa, öp başına koy.
  • burada 25-30 dolara alinabilen, tasarimi dandik, siradan bir ayakkabi markasina para bayilan tiptir.
  • (bkz: sikeçirs)
  • amazon.com a bakıp, ağlamasın sonra.
  • indirimleri takip ederse, 150-200 bandında da kolayca bu ayakkabıdan bulabilecek insan. şuan 6 çift skechers oldu bende, en fazla 200 vermiştim.
  • indirimleri beklerse 250 tl civarında çok güzel skechers modelleri bulabilecek tiptir. indirimli hali bile amerikan fiyatının iki katına tekabül eder ama bu da hiçbir üretim yapamayan, devletin vergilere doyamadığı bir ülkede olmamızdan kaynaklanır. ha yine de türkiye şartlarını konuşacak olursak, 400 tl değil ama 250 tl skechers rahatlığı için acımadan verilecek bir paradır, özellikle de tüm gün ayakta duruluyorsa. bunu yıllarca basketbol ayakkabıları, her türlü airmax modeli giymiş, skechers'ın da tasarımlarını genellikle beğenmeyen bir insan olarak söylüyorum.
  • 4 tane falan almıştır.
  • tasarimlari bokum gibi olan ayakkabı.

newbalance 400 tl verdigimde acimiyorum ama bu sokuk tipli ayakkabıyi bedavaya verseler giymem.