• skechers gibi pahalı bir markanın özellikle şu kriz ortamında siparişlere yetişememesi bahanesine sadece gülüyorum. sen bir hepsiburada değilsin, amazon.com.tr değilsin. hadi çok yoğunsun, 2 haftadır da yoğun değilsindir herhalde. 9/10 rezalettir.

böyle markalardan bir şey almamak lazım, özellikle kendi sitelerinden.
  • asıl rezalet; ne kadar rahat olursa olsun o iğrenç tasarımla ve senesini doldurmadan parçalanan ayakkabılarıyla kargo yetiştiremeyecek sayıda sipariş almalarıdır.
  • siparişimi iptal dahi etmeyen, paramı parselleyen rezil firma...

bugünle beraber 16 gündür kargoya vermeyerek rekor kırdılar. maksimum 10 günde yurt dışından siparişlerim geliyor. her gün yüzünüze karşı yalan söyleyen, çoğu zaman muhattap dahi bulunamayan bir firmadan bahsediyorum, siparişinizi iptal edemiyorsunuz zaten. siparişimi iptal de etmeyeceğim, para falan konusu değil bu artık. ben sadece süreci merak ediyorum, bu olayın bir yaptırımı olacak mı? çünkü sadece aynı durumda olan ben değilim.

https://www.sikayetvar.com/skechers
  • ulan dışarı çıkamadığımız şu günlerde niye ayakkabı satın alıyorsunuz andavallar dedirten başlık.
  • türkiye'de isim hakları (bkz: olka spor) tarafından işletilen www.skechers.com.tr adlı sitenin ürünleri 2 haftada gönderememe durumu. gördüğüm kadarıyla aynı durumda olan bir çok müşteri var, fakat benimki baya baya 2 haftadır yollanmıyor.

sipariş tarihi: 5 mayıs 2020. görsel

firmanın başından beri bahanesi covid ve kargolar. kesinlikle yalan, sadece oyalama taktikleri. diğer yandan müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız, 2 defa aradığımda ulaştım yaklaşık 15 dakika bekledikten sonra o da. müşteri temsilcilerinin attığı yalanları ve sıraladığı sözleri yazmakla uğraşıp sizi yormayacağım, fakat en yüksek yöneticisinden, müşteri temsilcisine kadar yalancı bir firma, bunu söyleyebilirim.

şimdi bu firma bütün bunların yanına kâr kalacağını sanıyor muhtemelen, ama kalmayacak. skechers amerika'daki tüm üst düzey yöneticilere ulaşıp durumu anlatan mailler attım. hak ettiklerini bulana kadar da uğraşmaya devam edeceğim, adamların tek yaptığı markayı rezil, kepaze etmek.

tek temennim skechers genel merkezinin türkiye operasyonlarını bu rezil, amatör firmanın elinden alması. sizden isteğim ise aynı mağduriyeti yaşayan tüketiciler için kamuoyu desteği sözlük. desteğiniz için şimdiden teşekkürler. eğer aynı süreci yaşayıp da tecrübe etmiş olanlar varsa özel mesaj yoluyla ulaşıp başlığa fayda sağlayabilir.
  • olum siz hepiniz eskiden de mi böyleydiniz yoksa sonradan mı bu kadar salak oldunuz. mağaza diye bişey var hayatta, hiç duydunuz mu bilmiyorum ama. böyle giriyorsun ödemeni yapıyorsun, ayakkabını alıp çıkıyorsun. az biraz pratik bir insansanız bütün alışverişiniz toplam 6-7 dakika falan sürüyor. sonra da gelip buralarda ağlamıyorsunuz. hele bir gerizekalı var. 50 defa sipariş verdim, iptal edildi yazmış. bu kadar mı boş hayatınız var..
hesabın var mı? giriş yap