şükela:  tümü | bugün
  • 1994 yılında kurulan ecnebi kozmetik ve sağlık firması. merkezi dallas, usa'da bulunmaktadır. ayrıca ülkemizde de faaliyet göstermektedir.

official
    tr sitesi
  • cilt bakımı konusunda profesyonel markalardan biri.
    ürünleri yalnızca yetkili eczane ve kliniklerde satılıyor.

*
    *
    *gerçekten başarılılar.
  • denedigim high end ve normal yuze yakin urunden sonra karar kildigim cilt bakim markasi. eger sizinde krem sevmeyen, asiri hassas, surekli kuruyan, ve yer yer catlayan bir cildiniz varsa gonul rahatlgiyla alin kullanin. bir bu, bir de drunk elephants urunlerini kullaniyorum senelerdir, ve asiri memnunum.
  • bir güzellik merkezinde cilt bakımı yaptırdıktan sonra antioksidan satın aldım ve çok memnun kaldım. sonrasında maalesef dermoeczanem üstünden aynısını aldım ancak gelen ürün daha önce kullandığım ile farklı olup iade etmek istedim. ürünü inceleme için gönderdim, skinceuticals çağrı merkezinden ebru hanım aradı ve bana inceleme yapıldığına dair belge iletilmesini orijinal olduğunu kanıtlayan bir doküman istediğimi söylediğimde sesiniz gelmiyor diye suratıma telefon kapattı, aynı gün arayıp bana ebru hanım dönmesini istedim tabi dediler ama hala arayan yok 3 gün oldu. marka ürünleri iyi olabilir ama türkiye’de dağıtımını yapan lorealin verdiği hizmet berbat. 550 tl verip ürün alıyorsunuz şikayetinize talebinize cevap veren aklı başında bir insan yok.ama dermoeczanem bu saçmalığı düzeltti ve devreye girerek ücret iadesi yapacağını bildirdi. lorealin ülkede verdiği hizmeti gördük.