• yağlı sıska.
  • ing. 1lt.lik ayçiçek yağı
  • (bkz: smelly cat)

bos zamanlarimda part time serbest cagrisiyorum, evet.
  • kol ve bacakları incecik olup da kocaman bir göbeğe sahip olma halidir
  • kekremsi bir vücut olsa gerek , böyle hem balıketli hem zayıf narin hem de tombul aynı zamanda ters üçgen ve düz üçgen.yani ne desek gidiyor bu vücuda ama ne giyse yakışır mı bilemedim.
  • "adam dünyaları yiyor ama kilo almıyor" un ingilizcesi.

hakkında şöyle de bir yazı var:

“ı see these people all the time,” says dr. daniel neides, medical director at cleveland clinic’s wellness ınstitute and chanatry’s doctor. “on the outside they look incredibly healthy, but on the inside they’re a wreck.” you likely know someone who’s “skinny fat.” they never eat vegetables, love steak, and haven’t exercised since eighth grade gym class—and yet they’re still thin.

http://time.com/…/the-hidden-dangers-of-skinny-fat/
  • sadece yemeden içmeden keserek zayıflarsanız içine düşebileceğiniz bir hal.

#çarespor
  • hayatında spor kavramı sahilde yürüyüş yapmaktan öteye gitmeyen, aslında genetik açıdan şanslı olduğu için kilo da almayan bıdıkların sahip oldukları vücut tipi. yukarıda anlatılmış ama ben de tekrar edeyim, ince ama yağlıdır bu insanlar. bıngıl bıngıldır ama daracık kotu çektiklerinde taş gibi olurlar. gözünde canlandıramayanlar olmuş. çok garip. oysaki ben tüm sözlük ahalisinin yakından tanıdığı bir skinny fat biliyorum.

bkz no 1
    bkz no 2
    bkz no 3
    bkz no 4
    bkz no 5
    bkz no 6
  • bu tarz vucüda sahip insanlar için kaslanmanın yolunu bilen varsa yeşillendirsin. bildiğin zor kaslanıyor bu insanlar.

bir de internette kendisiyle çelişen çok bilgi var. ancak bu insanların nasıl kaslanması gerekiyor, sağlıklı bilgi yok maalesef.
  • benim bu deyimden anladığım her yanı zayıf ama sadece göbeği olan insandır.
    zayıflama sürecine girmem ehemmiyet arzediyor, bu yaz aylarına doğru yol aldığımız günlerde.
    muhtemelen kilo verince göbeğim erimeden öylece kalacak.
    zira bira göbeği. bunu yapana kadar 8 senedir hergün bira içiyorum.
    o kadar şeklimiz olsun :p
hesabın var mı? giriş yap