şükela:  tümü | bugün
 • kendini bilmez bir hadsiz. bazı organizmalarda kromozom eksikliği nedeniyle terbiye denen naneye rastlanılmaz. işte bu bataklık canavarı, bu 45 iq'lu mağara adamı gibiler de önüne gelene saygı kurallarını parçalarcasına tükürükler saçar. dolayısıyla kendilerinden beklenen aşağılıklığı sergilemiş olurlar. eğer avukattan kastı sayın beyefendiyse muhattabını bir ödlek gibi nick altında değil de tam karşısında aramalıdır. ha bunu yapamıyosan ya edebinle o koca iğrenç çeneni kapayacaksın ya da bu sözlükten def olup gideceksin. lütfen bu hanıma gereken dersi veriniz!
 • bu teyze bana troll demiş sağlam güldüm.

  şöyle bi entry girmiş (bkz: #70276339)

  kadınların hormonlarının regl öncesi ve regl sırasında aynı olduğunu savunan bir kadın. bilgisizliği yetmiyormuş gibi bir de artistlik taslıyor.

  hadi onu geçelim bir çalışmanın hiçbir şeyi kanıtlamadığını bilmiyor. atıf sayısı nedir, çalışma yanlı mı değil mi bunlar hakkında da bir fikri yok tabi ki.

  ama sözlükte ahkam kesmeyi biliyor.

  sanırım en büyük bilimsel başarısı çocuk doğurup skinny kalmak. harikasın teyze devam.
 • dergiler düzeltme talep ettiğinde oturup ağlıyor sanırım. hala meşhur bilimsel çalışmayı göremedik.

  (bkz: #70276339)
  ayrıca ekşi erkeklerini seksist ve mizojinist (onu da doğru yazamamış zaten) olmakla suçlarken, p.ç, ta...klı gibi kelimeler kullanarak seksistliğin dibine vuran ablamız. abla sen feministlik yapma ya allahını seversen. sen olayı çok yanlış anlamışsın.

  edit: (bkz: #70276709)

  meşhur makale buysa durum çok feci.
 • kafayı erkeklerle bozmuş tam bir zavalli. troll bile degil, ciddi yani, malzeme ne yazik ki bu.

  "kadınız mağduruz da mağduruz, hüloğğğğ" diye zırlayan comarlardan.

  yazdıklarına söyle bir göz bile geçirmeyin, komple cop cunku.
 • iki katogeri bir arada.
  (bkz: xhamster)
 • onedio gibi siteleri takip ederek öğrendiği yalan yanlış bilgileri burada hakikat -mış gibi yazan şahıs.
  (bkz: #70276339)

  kadınlarda regl öncesi ve sonrasında hormonların değişmediğini iddia ediyor, bir makaleden hareketle. neyse ki işin doğrusunu yukarda açıklamışlar.

  bir de menopoz hakkında araştırma yapmasını rica ediyorum. menopoza giren kadınlarda hormonal, duygusal değişimler oluyor muymuş?

  agresif ve küfürbaz saldırılarının sebebinin menopozla bağlantısı olduğunu düşündüğüm teyze.
 • alcinoe. ve ayni zamanda o bir compostela ...
 • uçurulmuş yazar.
 • tanıdığım açık ara en iyi anne. keşke beş tane daha çocuğu olsaydı da onun tarafından büyütülmüş insanlar yetişseydi bu dünyaya.
  tanıdığım en zeki insanlardan biri. analiz sentez yapabilen -vardığı sonuçlar herkes için doğru olmayabilir-; kafası müthiş hızlı ve acaip çalışan; sorgulayabilen ve bunu canı isterse müthiş nezaketle canı isterse de son derece alaycı yapabilecek yetenekte kişi.
  tanıdığım en sert dış kabuklu ve ama tanıdığım en kırılgan kadınlardan biri ayrıca.
  tanıdığım en sürprizli kişiliklerden biri ve de. her ortamı kotarabilecek ve bunun hakkını verecek kaç kişi vardır ki. gayet bilimsel bir sohbeti de yürütebilir ama bir anda küfürbaz bir fanatik de olabilir gıybet partneri de. bilgisi sizi fena halde şaşırtabilir ama bunu kesinlikle göze sokmaz -eğer haketmemişseniz-, anlatana son derece saygılıdır. güzel dinler, güzel cevap verir, dert anlatılabilecek biridir. tecrübesi, görgüsü ve aklı size yeni yollar gösterebilecek derinliktedir. tabii canı isterse^^
  bu bok çukurundan hallice sözlüğe yazıyor olması bana göre sözlük için lütuf ve lüks olan arkadaşım ne iyi yapmışım da tanımışım seni.