şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • tanıdığım açık ara en iyi anne. keşke beş tane daha çocuğu olsaydı da onun tarafından büyütülmüş insanlar yetişseydi bu dünyaya.
    tanıdığım en zeki insanlardan biri. analiz sentez yapabilen -vardığı sonuçlar herkes için doğru olmayabilir-; kafası müthiş hızlı ve acaip çalışan; sorgulayabilen ve bunu canı isterse müthiş nezaketle canı isterse de son derece alaycı yapabilecek yetenekte kişi.
    tanıdığım en sert dış kabuklu ve ama tanıdığım en kırılgan kadınlardan biri ayrıca.
    tanıdığım en sürprizli kişiliklerden biri ve de. her ortamı kotarabilecek ve bunun hakkını verecek kaç kişi vardır ki. gayet bilimsel bir sohbeti de yürütebilir ama bir anda küfürbaz bir fanatik de olabilir gıybet partneri de. bilgisi sizi fena halde şaşırtabilir ama bunu kesinlikle göze sokmaz -eğer haketmemişseniz-, anlatana son derece saygılıdır. güzel dinler, güzel cevap verir, dert anlatılabilecek biridir. tecrübesi, görgüsü ve aklı size yeni yollar gösterebilecek derinliktedir. tabii canı isterse^^
    bu bok çukurundan hallice sözlüğe yazıyor olması bana göre sözlük için lütuf ve lüks olan arkadaşım ne iyi yapmışım da tanımışım seni.
2 entry daha