• 7-8 senedir yeni bir filmini izlemediğim jackie chan'i özlemiş olmam lazımdı ama bu filmi izleyince hiç özlemediğimi farkettim. çocukluğumda filmleriyle büyüdüğüm adam 90'larda çektiği filmlerin birebir aynısını (kalitesini biraz düşürerek) almış 2016'ya getirmiş. ''uyumsuz ikili'' fikrinden yola çıkan 2 shanghai noon ve 3 rush hour filmi izlediğimizi düşünürsek aynı filmi daha kötü bir prodüksiyonla altıncı kez izlemeye gerek yok aslında. baştan sona klişenin dibine vuran sahneleriyle birlikte jackie chan filmlerindeki aynı espriler, aynı koreografiler... yumruk attıktan sonra ellerini hızlı hızlı sallayarak canının yandığını gösteren hareketi bıkmadan usanmadan hala yapıyor mesela jackie chan. ama dövüş sahnelerinin çekimleri eski filmlerindeki kadar iyi değil bu sefer. film her yönüyle gerçekten çok sıkıcı. 90'larda, 2000'lerde çocuk olup da hala büyümeyen varsa beğenecektir yoksa pek de izlemeye gerek yok. ya da yukarıda bahsettiğim iki seri çok daha kaliteli skiptrace'e göre, onları tekrar hatırlamak daha iyi bir tercih olacaktır. filmin tek hoş yönü rolling in the deep'in moğolistan coverıydı. onun da linkini veriyorum.
  • daha ülkemizde vizyona girmeden malum yerlere düşen bir başka talihsiz film...

90'larda olsak iş yapardı da geçti artık bunların modası... ayrıca dövüş sahneleri felaket!

bi "rolling in the deep" sahnesi çok güzeldi bak onu söylemezsem ayıp olur!
  • jackie chan, fan bingbing, seann william scott gibi oyuncuları bir araya getiren aksiyon komedi karışı film. senaryoyu yazanlardan biri de filmin başrol oyuncusu jackie chan. yönetmenliğini sam fell yapacak ve 2014'te vizyona girecek. klasik bir jackie chan filmi bizi bekliyor yine.
  • kafa dağıtmalık, çok komik, çok aksiyonlu, sırıtarak izlediğim jackie chan filmi. ben hur'un 59 versiyonundan memnun olanlar için en güzel alternatif.

edit: bence gidin. resmen gerile gerile aksiyon izlemeye alışan aksiyon filmlere bayılan ben, ilk defa baştan sona sırf komedi-aksiyon izledim.

görsel manzaralar, sürekli bir hareket heyecan, sürekli macera, sürekli bolca güldürmece... gerçekten emek harcanmış. ne moral bozan acıtasyonlar var, ne de abuk sabuk işler. düzgün, aşırı mutluluk veren, güldüren, heyecanlı, macera-aksiyon filmini kaçırmayın, sevdiklerinizi de alın gidin keyifli bir akşam yaşayın derim.
  • 90'lardaki gişe filmleri gibi bir film. ama maalesef 2016 yılında yetersiz geliyor insana. ben yine de jackie chan için izlenir derim.
  • jackie chan ileri yaşın getirdiği eskisi gibi aktif olmamasının sebebiyle chan abimiz izleyiciye eski filmlerini harmanlayarak ve bu işi çok güzel yaparak keyifli bir seyir zevki sunuyor.sadece kendi filmleri değil titaniklede harmanlamış.sürekli mekanların değişimi ve görseller çok iyi özlemişiz chan abimizi böyle yapımlara devam 10/8
  • biraz bitirim ikili'yi andıran film olmuş ama yine de moğolistan sahnesi için bile izlenir. klasik jackie amca filmlerinden ve izledikçe keyif alıyorsunuz. jackie chan sevenlerin bayılarak izleyebileceği bir film...
  • macera dolu, keyifli ve eğlenceli film. sahnelerdeki manzaralar ise efsane.
hesabın var mı? giriş yap