• hala: kızım kargo göndericem babana, birşey istiyorsan göndereyim
    kk: hala skittles gönderir misin?

hala: geliyoruz aldık biletleri, ne getireyim sana?
    kk: hala skittles...

hala: bak x amcan türkiye'ye geliyor istediğin bir şey varsa onunla göndereyim
    kk: hala skittles...

sonuç: artık sorulmaz, her türlü devletlerarası aktarım sırasında paket paket gelirler
  • çok önemli bir şekerlemedir. türkiye dışında da aynı adla bulunur, farklı aromalıları da mevcuttur.
  • 3.5 senedir abd'de ya$iyorum, halloween'de cocuklara dagitirim (her ne kadar bu derece sagliksiz $eyleri minicik bebelere vermeye icim el vermese de cocuklarin eline brokoli tut$turacak halim yok) diye aldim bu sene bunlardan ce$it ce$it. daha once de sozlukte skittles'a yazilmi$ methiyeleri okumu$lugum vardi. attim agzima bir tane ve $ekeri agzimda iki cevirmemle cope gidip tukurmem bir oldu. bankalarda duran sikko lolipoplar gibiydi aynen tadi. "ulan sozluk..." diye ba$layacaktim ki dur dedim, farkli bir iki rengini denedim, onlar fena degildi neyse ki. zaten hershey's ba$ligina baksan bir iltifatlar, oreo'ya baksan bir methiyeler falan... hayir bakkallarda bile haribo bulunan bir memleketiz, topraklarimizda biskrem uretiliyor bugune bugun, hadi yerli firmalarin urettikleri cikolatalari gectim yani ba$inda avrupa var; gidip $oyle kalitesiz $eylere nicin bu kadar ayilip bayiliyorsunuz ki? en azindan nutella diye kendini paralayan sozlugun bu amerikalinin $ekerleme zevkine itibar etmemesini beklerdim. adamlar nutellaya avrupalinin tukettigi egzotik bir tatli gozuyle bakip evlerine sokmuyorlar bile beyler. bir silkinin, kendinize gelin.
    sonuc: bir jelly belly degil!
  • görünüşü bonibona benzeyen ama içi çikolatalı olmayan, üzerlerinde s harfi bulunan meyveli şekerler
    taste the rainbow
  • votka ile kucaklaşması enfestir, çaktırmadan sarhoş eder..
    tutorial'ı aşağıdadır, denemeden geçme vatandaş!

http://www.wikihow.com/make-skittles-vodka
  • ankara kentpark'taki boff drug store'da bir pakedi 20 liraya satilmakta olan sekerleme! bastan suphelendim altinli da vardir diye, vallahi de yok.
  • migroslarda rahatça bulabilirsiniz. crazy sour favorimdir.
  • türkiye'de real marketlerinde satılan ürün. beyler!
  • az once yarim paket dolusu tropical diye adlandirilan cinsini yere doktugum ve doktugume hic uzulmedigim el altinda olunca yemeden duramadagin dislere yapisan, agizda cigne cigne bitmeyen, cekirdegin bagimlilik yapan ama tatli olani.
    ve seks icerikli* reklamlari bulunan sweetness.
    reklam icin tikla
  • bir nevi hastalıktır bu.
    bir şekilde bulunup alındığında ise, uzun yıllar görmediğiniz bir arkadaşınızla karşılaşmış gibi hissedebilirsiniz. bizi bi' süre başbaşa bırakın.
hesabın var mı? giriş yap