• umarım türkiye'de ofis kurup eleman aramazlar.

-skmeiye adam arıyoruz.
  • askere giderken 1134 modelini almistim. tam 1 yil oldu. kuzenle beraber 2 defa askere gitti. internetten siparis vermistim, fotografta gorundugunden biraz buyuk. ayda 28 saniye geri kaliyor. kabul edilebilir.

edit: saatin 4. yili. kordon 3 yilda parcalandi. uygun kordon bulmak zor oldu. icinde casio'nun 10 yil pil omru verdigi saatlerindeki pilden var. cr2025. tekrar olcum yaptim, 34 saniye aylik geri kaliyor. mekanik saatlerden bile fazla. bir casio ws 1100h ile kendini rafa kaldirdim. ekranin goruntu acisi dar, yandan bakinca rakamlar birbirine girmeye basliyor.
  • aliexpress'den arkadaşım getirtmişti. baktım sağlam bir şeye de benziyor,su geçirmez falan da yazıyor. bi denize gireyim bakayım dedim,olacakları hissederek ama az para vermenin umursamazlığıyla. tabiki yanıltmadı ve içi su doldu. sonra bende dedim amaaan skmei kadar.
  • doctor who dizisinin son bölümünde (s12e05) bölümün başında görünen saat markası :-)
  • fiyat performans oranı stratosferde saatler üreten firma. lan hem kaliteli, hem ucuz, hem de gayet güzel gözüken saatler. bu kadar da olmaz ki.
  • çok başarılı low budget saatler üreten çinli firmadır.

firmanın websitesi

aliexpress satış yeri

otomatik saat bile üretiyorlarmış.
  • ismi ilginç olan saat markası.

-skmei istiyrm.
    +kimi sikmeyi istiyorsun kanka?
  • "skmei, sikmese iyi"

her okuduğumda bu sloganı aklıma getiren saat markası.
  • eşim tam bir timer kullanıcısı. mutfakta birden fazla iş yapıyor ve gece kalkıp maya ile falan uğraşıyor. önceki casio saatinin sesi gitti, zaten ışığı da olmayan bir modeldi ve timer seçenekleri belli dakikalarla sınırlıydı. yerine yeni saat aradım ancak 400 tl bandına kadar doğru düzgün casio bulamadım. sonra bu markadan kargo dahil 89 tl'ye hem timerlı, hem çoklu alarma sahip, ışığı kuvvetli bir modelini aldım. eşim çok memnun. görünüşü de gayet iyi. giden 87 tl olsun dedim ama helal olsun. yapabilmişler.
  • fckmei ile rakip olan firma.
hesabın var mı? giriş yap