şükela:  tümü | bugün
 • dubstep'in genç prodüktörü, mimarı, mühendisi.

  (bkz: karanlıkta dans)
 • tempa records'dan cikan skreamizm serisi ile gonlumuzde ayri bir yeri olan produktor. dubstep'in ustadlarindan. el verdigi insanlar arasinda loefah ve benga vardir mesela ki yeter de artar.
 • genç dubstep prodüktörü olli jones... skream adı altında 2003 yılından beri çıkarmış olduğu bir çok release ile dubstep türü içerisinde adından çokça söz ettiren ve bir nefesde saymanız gerektiğinde belkide ağızdan ilk olarak çıkması muhtemel olan isim olarak göze çarpmaktadır..uk underground sahnesinde büyük ilgi uyandıran dubstep tarzı ile ilgili hangi foruma girerseniz girin skream adı üzerinde bir yoğunlaşma vardır...peki bu türü o mu yarattı? böyle birşey tam anlamı ile tabiki doğru değil çünkü dubstep türev olarak uk garage ve 2 step gibi tarzlardan devşirme bir sound...skream ise bugünlerde artık kendi rotasını belirlemiş bu tür adına en çok ilgi uyandıran 12 likleri ve ilgi uyandıran setleri ile kalabalıklar önünde iyi performanslar sergilemiş ve bu türde ön plana çıkmasını becermiştir...
  2006 yılında yayımlamış olduğu skream! isimli uzunçalarından başka şu an için lp yayınlamış olan skream, skreamizm serisi ile yoluna devam etmektedir ki bu seriden vol. 4 çıkmış bulunmakta...son olarak love don't come easily isimli burialesque bir çalışmaya imza atmış olan skream şu an myspace adresi üzerinden ulaşıp dinleyebileceğiniz bu parça ile beraber kanımca kariyeri adına tavan yapmış durumdadır ...

  http://www.myspace.com/skreamuk
 • dubstep konusunda aşmış oluşum. ekürisi benga ile çok güzel işler yapmaktalar, ilgiyle takip etmekteyiz. watch the ride tavsiye edilir şiddetle.
 • ingiliz olduğunu öğrenmemle beni isyan ettiren muhteşem, hiper, über dubstep prodüktörü. hayır isyanım skream'e değil haşa başımın üstünde yeri var. gelsin konser versin bayıla bayıla dinleyelim izleyelim. ama ulan bir ingilizler bir de iskandinavlar! nedir abi sırrınız sizin? her müziğin iyisi nasıl sizden çıkabilir? niye dinlediğim herşeyin altından siz çıkıyosunuz nasıl başarıyosunuz bunu ya?!! havasından mı suyundan mıdır nedir?
  biri bana açklasın bunu lütfen kıskançlıktan ikiye ayrılıcam yoksa...
 • tur olarak bir benim eksik oldugum yeni albumuyle piyasada bakalim ne tutacak misali deneme yanilma albumu. la roux'ya da selam ederim, ozellikle de bir akdeniz sabahinin melteminde bozulmus saclarina. basladigi noktaya donmek isteyip de benim gibi orta yaslara ermis olanlar icin robert hood'un albumu daha bir ruhu oksuyor detroit yoresinden.
 • hayır herkes can alıcı noktayı atlamış.
  dubstep'in allahı dendi, benga'nın elinden tuttu onu da meşhur etti dendi, prodüktör dendi bilmemne dendi de...
  biliyor musunuz ki bu eleman 86'lı(ymış)? bi acaip oldum lan.
 • "upcoming uk/eu dj shows: feb 25th vega club (copenhagen),4th march club paradiso (amsterdam), 5th march dmz (london), 2nd april nitsa (barcalona), 21st april stockholm, 22nd warehouse project (manchester), 29th april brixton academy (london), 30th april babylon club (istanbul)...i'll add some more soon"

  e iyiymiş.
 • bu gece benga ile beraber babylon'u sallamış dj'dir. konserden çıkalı 1,5 saat oldu hala kulaklarım çınlıyor.