• kullanıcıya ...tir demenin kısaltılmış yolu
  • (bkz: skt yenilemek)
  • sakat manasındaki son kullanma tarihi kısaltması.
  • son kullanma tarihi geçmiş ürünü mesela çikolata ise: ortadan kırıp reyona geri koysak (yoksa elemanlar reyona satış için geri koyuyor) ya da bulgur poşetini yırtıp koysak vs bunun yaptırımı var mı? biz suçlu
    duruma düşer miyiz? avukat arkadaşlar bu başlıkta bizi bilgilendirse de haklarımızı arasak hatta kampanya gibi olsa ve bu kapitalistler ürünleri rafa pişkinlikle geri koyamasalar. örneğin: (bkz: a101)
  • rulman markası değil mi yahu.
  • yerine yavaş yavaş tett kısaltmasına bırakmaya başlamış kısaltmadır.
  • bursa merkezli otomotiv ve sanayi için yağ keçeleri üreten firma. sektörün büyüklerinden.
  • trendyol da kampanyalı kedi maması denk geldi satıcıya şunu sordum; " merhaba, skt nedir? beklemiş hava sızdırmış bir ürün değildir umarım. daha önce başka bir satıcıdan öyle bir ürün geldi ve iade etmek zorunda kaldım o yüzden soruyorum. iyi çalışmalar."
    trendyol da bana şu yanıtı verdi "sorduğun sorunun içeriği soru sorma kriterlerine uygun olmadığı için satıcıya iletilmemiştir."
    online dan yazdım neden? karşımdaki ürün bazlı olmalı sorular dedi. benimki ne bazlı dedim! skt ne bazlı, ürün hava almış mı ne bazlı... bir ara baktım skt son kullanma tarihi demektir gibi birşeyler yazıyor bana!?! dedim sizin yapacağınız işe ve kapadım. arkadaşımla konuşurken o skt küfür olarak algılanmıştır ya da skt ne demek diye soruyorsun anlamıştır belki dedi. yok artık lebron james dedim. sonra son kullanma tarihi diye açık yazıp denedim yine kritere uymadı. trendyol un kriterleri beni aşıyor..
hesabın var mı? giriş yap