şükela:  tümü | bugün
 • bursa nilüfer'de hizmet veren bir mekan. birçok yerde hamburger yedim ama lezzet bakımından muadili yok diyebilirim. sadece tek çeşit yapıyorlar, köfte sayısını artırabiliyorsunuz. hafta sonu yaptığım bursa ziyaretinde arkadaşım götürdü. iki tane tek burger yedim, epey doyurdu. fiyatları biraz yüksek ama muadili mekanlara göre(handmade mi deniyor, homemade mi ne skimse) gayet normal.

  mekan konsepti de çok güzel, rock bar tarzında, çalan müzikler de öyle. tam damarımdan vurdular.

  tek eksisi biraz bekliyorsunuz. ayrıca arkadaşımdan duyduğuma göre; akşam belli bir saatten sonra "köftem bitti abi yea" cümlesiyle de karşılaşabiliyormuşsunuz. mekanın yeri de biraz enteresan.

  neyse, bursa'da iseniz mutlaka ama mutlaka gidin. teşekkürü sonra edersiniz. öpüyorum.

  not: işbu entryde hiçbir şekilde reklam falan yoktur. mekanın sahibiyle sohbet bile etmedim. böyle bir samimiyetsizliğin içinde zaten bulunmam. annem ve babam aşçılar, damak tadıma güveniyorum, doğuştan gurmeyim. her gittiğim yerde de farklı lezzetler tatmaya çalışırım ama samimi olmak gerekirse hamburger yemem. ankara'da bulunanların hemen hepsinde yedim ama hiçbiri bu kadar iyi değildi. hatta abartı gibi olmayacaksa yanına bile yaklaşamazlar lezzet olarak. teşekkürler. tekrar öpüyorum.
 • mükemmel ötesi mükkemmel hamburgerleri olan burgerci. burada hamburger yemediyseniz rahatça söyleyebilirim ki hamburger yedim demeyin. :) ekmek yemek istemeyenler için özel ekmeksiz hamburgerleri bile var. ayrıca patates kızartmaları ve sosları da çok lezzetli. verdiğiniz parayı hak eden bir işletme.
 • yeni mekanları denemeyi seven, yılda mutlaka bir yeni mekana giden sonradan gurme biri olarak, birkaç arkadaşım ile kendilerini test etmeye geliyoruz. bu güne kadar mcdonald's ve burger king dışında hamburgerciye gitmedim. bu ikisi dışında ise sadece lise kantininden hamburger yedim. böyle engin bir hamburger bilgisi ve tecrübesi olan bir insan olarak nasıl bir lezzet ile karşılaşacağım, merak içerisinde bekliyorum.

  sonradan gelen düzenleme: gidip denenmesi gereken lezzet. fiyat olarak yüksek, her zaman gidilmez. ama birkaç ayda bir gidilebilir.
 • yakın zamanda kendi mekanı dışında podyumpark'daki ka bar'da da burgerlerini satmaya başladığını öğrendim, gerçekten kaliteli ve lezzetli burgeri bira ile götürmeyi seven benim gibiler için über bir hizmet olmuş.