şükela:  tümü | bugün
  • uçakta yolcu koltuğunda köpekle seyahat etmek istemememden mütevellit bana "orospu çocuğu" diyen, buna rağmen kendisini muhatap alıp gayet nazik biçimde bir hayvan düşmanı olmadığımı izah ettiğim nesne.

insanlık bende ki muhatap aldım. hemen nick altına koşup "bana mesaj attı, beni ikna etmeye çalışıyor herhalde psikolojik problemleri var."a bağlamış.

ulan psikolojisi bozuk olmak ne ayıptır ne hakaret vesilesi... ayıp olan senin gibi hanzoları adam yerine koyup sizli-bizli izahatte bulunmaktır. aslında "orospu çocuğu"ndan sonra ben senin primat atalarından girip müstakbelinden çıkardım ya... şu yaştan sonra küfür edince aynaya bakmaktan utanıyorum.

it fetişisti. yıkık organizma.
  • hayvan düşmanı olduğunu görüp nickaltına bunu yazan kişilere * özel mesaj atıp, kibar bir şekilde hayvan düşmanı olmadığını kanıtlamaya çalışan, ikna olmazsanız çirkinleşen, karşılığında siz çirkinleşmezseniz iyice çirkinleşip hakaret etmeye başlayan bir ruh hastasının saldırısına uğrayan yazar. bir de engelle o zaman deyip, engelleyince nickaltında hakaretlere devam etmesi... çok olgun gibi davranmaya çalışıp ergen olduğunu gizlemeye çalışıyorsun ama yemezler.

oç lafı ağır oldu diye özür dilemiştim. özrümü geri alıyorum, hafif bile kaçmış.

ağla hadi açılırsın.