şükela:  tümü | bugün
  • hayvan düşmanı olduğunu görüp nickaltına bunu yazan kişilere * özel mesaj atıp, kibar bir şekilde hayvan düşmanı olmadığını kanıtlamaya çalışan, ikna olmazsanız çirkinleşen, karşılığında siz çirkinleşmezseniz iyice çirkinleşip hakaret etmeye başlayan bir ruh hastasının saldırısına uğrayan yazar. bir de engelle o zaman deyip, engelleyince nickaltında hakaretlere devam etmesi... çok olgun gibi davranmaya çalışıp ergen olduğunu gizlemeye çalışıyorsun ama yemezler.

oç lafı ağır oldu diye özür dilemiştim. özrümü geri alıyorum, hafif bile kaçmış.

ağla hadi açılırsın.
  • varlığımsıdır, insanlıkla uzaktan yakından ilgisi olmayan şahıs.
    hakaret etmeyi marifet sanan zırto, kendisi için entry girenler az bile yazmış lakin seviyeyi bunun için çok da indirmenin alemi yok.
    muhatap almayın arkadaşlar, engelleyin geçin.
    kendisini şikayet etmiş bulunuyorum, hakaretin de bir seviyesi olur bakalım sonucu göreceğiz.
  • ozelden durduk yere hakaret edip, karsiligini alınca "ay hakaret etmenin de bi sınırı var ayol" diye ağlayan pembe götlülerin baş düşmanı. kendilerinin nickaltına bakarsaniz ne bok olduklarını gorursunuz zaten.

ne veriyorsanız onu alırsınız. aldığınızda da aglamayın pls.
  • doğum günüdaşı iremciği adına açılan başlığa yazmamdan kelli bana da salça olan suser.

o bir şövalye, o bir doğruluk savaşçısı. iremciğine laf edilmesine, öğretmenliğin küçümsenmesine göz yumamazmış aman da aman anlayışı kıt yerlerine sürttüğüm. asılıp da yüz vermediklerinden miymişim?

genel eğilimi üzre bendenize de psikolojik rahatsızlık, hasta teşhisi koydu zatı şahaneleri.

hazır teşhisi raporu da almışken şeytan hangi ilaç fabrikasında ise bul , işi gücü bırak git fraksiyonlu distilasyon kolonunu vazelin yardımıyla bi tarafına saplayıp ılık su banyosuna oturt diyor ama raporun geçerliliğine güvenemiyorsun işte.

edit. irem duman (bkz: #79697367)
    kendi yavşaması da benim entrymin üstünde.

elinde yukarıdaki entryden başka birşey yokken halen (yaşımı da bildiğini sanarak) dmdeki iq suna yapılan 46 göndermesi ile yaşım olduğunu sandığı rakam arasında dahi bir ilinti kuramayan ve “ çocuğu yaşındaki kızlara sulanan ie ie” diye anırmaya devam eden yavşak amcık ağızlı. ben sormadan bulmayı daha çok seviyorum ve genellikle de buluyorum. o komplike görünümlü olmaya çalışırken saçma sapan storyler paylaşan standartların az üzerinde bir albenisi olan (o da tartışılır) hatuna yavşayacam diye bu kadar maymunlaşmanın alemi yok. o entryde dediğim açık, bu kız kimyanın belki k sını biliyordur ama gerisi nanay, durum bu., bunu da bunca gaz nedeniyle bu ne ayakmış diye takip ettiğim dönemdeki sırf güya ben kimya biliyorum tandanslı bir kimya kitabınında bir pasajı okuma hızından yüksek bir hızla altını çizerek saçma sapan kavisler çizip alttaki örmek moleküllerden birini daire içine aldığı bir storye ve diğer incir çekirdeği doldurmayan dudak büzmeli boş boş konuşmalı storylere dayanarak söylüyorum. ki senin hem üstüne vazife olmayan hem de dayanağı olmayan sıçmığından çok daha tutarlı ve dayanakllı olduğu bir vakıa, öğretmenlerle ilgili o haberi olur okumaz aklıma irem duman geldi ve o entryi girdim ve bunun sorumlusu da ben değilim. iş bu durum şövalyemize dert olmuş , o değil ama konuyu da makattan algılayıp çarpıtma ve çamurla da nerelere getiriyor içine sürdüğüm .nasıl bir yaşam formusun anlamadım ki ama çok yakın olmasa da orta vadede anlayacağım. seni mal.

yavşamalarda belki katkısı olur diye insta hesabını da paylaşmış beyzademiz işimi bi kaç saat kısaltmış sağolsun. az biraz stalk ile kendi yavşama ve yazma denemelerinin bi kaç ss ini aldım kendisinde de bana ait olanlar varsa paylaşsın da öyle ihiiilesin anasından bağımsız onun bunun evladı tunacım.

o değil yazıyor yazmış karşılık almış veya alamamış da olabilirdim , sana ne koduğum , bundan sana ne. artı buna dair elinde nasıl bir kanıt var da benim o entriye yazdığım bambaşka birşey iken rok dan mı ya da hangi falanca evladından mı kaptığının belli olmadığı bir öngörüyle “ehe ehe asıldın yüz vermedi de mi ağla” gak guk moduna giriyon.

ah canım yaa biz de son delikanlı çanakkale’de öldü sanıyorduk lalemiz delikanlılığın türkiye mümessili olmak için başvuruda da bulunmuş. öperim.
  • şu öngörüyle yardırmış suser. alanyaspor’u 30 dakika izleyerek karabükten beter olacak yorumu yapmış bir de fener üzerinden galatasaray’a lof sokmaya çalışmış. alanya ile fener arasındaki puan farkını hesaplayabiliyor mu acaba şimdi.d