• evlat olsa sevilmeyecek bir dizi karakteri.

edit. sozumu geri aliyorum. cocuklarini korumaya calisan bir karakter icin bu kadar agir konusmamaliydim. *
  • --- spoiler ---

adamı kanser eder, adam kurtulur iyileşir, iyileşmek için ve ailesinin hayatını garantiye almak için meth üretir , bu sayede para kazanır, kadın bunu kabullenemez ama parasını da çatır çatır yer ,sevgilisine hediye eder sonra gene yediremez kafayı yer ve keşke gene kanser olsan ya la der.

hay ben senin gibi kadını görsem evire çevire dövmez miyim.

meth müptelası olasıca.
    --- spoiler ---
  • walter'ın son sezonlarda tavan yapan egosundan sonra empati kurmaya çalıştığım breaking bad karakteri. ilk zamanlar ben de nefret ederdim kendisinden ama walter'ın şimdi ki halini gördükçe üzülüyorum ona, zira daha çok çekeceği var walter'dan. yazık lan kadına.
  • tipik ortalama, görgüsüz ve ilkel çıkar güdüleri dışında herhangi bir kültürel seviyesi bulunmayan sıradan kadın.

o değilde bu karaktere bu kadar "güzelleme" yapılıyorsa, anna gunn kişisinin bırak emmy'i bu oyunculukla oscar alması lazım. kadın rolünü mükemmel oynuyor, yiğidi öldür hakkını yeme.
  • katırlar tepesice, katır gibi karı. (bkz: sikerler)
  • dizideki en sevmediğim karakter. bi uslu dur bi rahat dur ablacım yav. hep bi tantana hep bi bunalım modu. walter reyizin şalterleri atıp domaltıcak bi bölümde ama hadi bakalım hakkında hayırlısı diyelim.
  • en nefret edilen dizi karakterleri arasında bir sıralama yapılsa kesinlikle ilk 3'te yer alacak bayan.
  • ne kadar kadına şiddete allahına kadar karşı olsak da
    gö(bkz: tü kesilecek kadın)
  • baştan beri sevmezdim, 3. sezon 3. bölümde anladım ki orospuluk insanın kanında varsa durdurulamıyor. amına kodumun şerefsizi. yavşak senarist, resmen hayal ürünü bir kadından nefret etmemi sağladın.
hesabın var mı? giriş yap