şükela:  tümü | bugün
 • walter bir kader mahkumudur.
  skyler white ise benim bile sikmeye tenezzül etmeyeceğim bir orospudur.
 • o kadar düzgün kadındı ki kanser hastası kocasını yormamak için cinsel ihtiyaçlarını ted beneke ile gidermişti.

  kısmen gerçek olan iddiadır.
 • abla kardeş bunlarda bi o.spu damarı var.
  skeyler kaşarı adamı suç işledi diye terk etti üstelik ailesi için yapmıştı walt bütün bunları.keyfinden yapmadı yani .üstüne üstlük birde yeni doğmuş bebeği var peki skylerın yaptığı ise kendini tokmaklatmak.baktı ki koca ölünce her şey ona kalacak muhasebecilik işini boşlayıp walta yaklaşmaya başladı.
 • skyler white adi bir orospudur, evet.
 • eski iş arkadaşlarının başarısını asla sindirememiş bir adam. ilk fırsatta, onlara da kendini beğenmişlik yaptı. eski ortağının doğum günündeki ezik hallerinde, skyler yine walter’ ın ruh halini anlayarak onun yanında oldu.
  skyler, hamile, oğlu sakat, kız kardeşi hırsızlık yapan, psikolojisi bozuk, üstüne kocası kanser oldu. maddi olarak karşılayacak durumları yok ama kadın yine de kocasının yanında durdu.
  kadının tüm güvenini, meth yaptığı zamanlarda kırdı.
  çünkü, ortalıktan kayboluyordu. ne yaptığını da söylemiyordu. söylediğinde de artık çok geçti.
  skyler, olayı öğrendiğinde işi bırakmasını söyledi. çünkü, tehlikeliydi. kadın para istemiyordu, ailesinin güvenliğini istiyordu.
  kadını tek başına bıraktı.
  en sonunda da, hank öldü, oğlu babasının yaptığı şeyin utancıyla ve hank in acısıyla yaşamaya mahkum oldu, skyler ın kız kardeşi zaten bitik bir kadındı, iyice bitti. skyler 2 çocuk ve ruh hastası kız kardeşiyle kaldı. kadın tüm bunları öngörmüştü o nedenle walter ı uzaklaştırdı. skyler parayı gördüğünde ne oldu? kadın korktu. walter, o paraları saklamak zorunda olduğunu yoksa başlarının ailecek belaya gireceğini, hapise girerse küçük walter’ın bunu kaldıramayacağını söyledi. skyler’ın isteyerek yapmadığı çok açıktı. walter oğluna doğum gününde araba aldığında kimden çekindi. elbette skyler’dan. kadın lüks içinde yaşamayı bilmiyor muydu? o paraları bal gibi aklardı. ama aklında hep bu işten sıyrılma düşüncesi vardı.

  jessie’ye hiç bulaşmasaydı ne olurdu? annesi ve babası jessie’yi yola getirirdi. ağlak jessie’nin de hayatına sıçtı.
  diziyi oturup tekrar izleyin, meth kafasıyla izlemeyin ama.
 • son zamanlarda breaking bad ile ilgili başlıklar artmaya başladı. galiba karantinada çok fazla insan izlemeye başlamış. iyi oldu aslında millet kaliteli dizi nedir, nasıl çekilir görmüş oldu.
  başlığa gelirsek, skyler kocasına kızıp patronuna verdiği için tabii ki düzgün bir eş değildir. ama bence nefret edildiği kadar da değil. bu nefret ona fazla bence. sanki kocası da çok iyi bir insan. hatta skyler kocasından daha düzgün biri bana kalırsa. ama yine de ikisi de aynı bokun laciverdi. tam da ruh ikizlerini bulmuşlar!
 • yanlış bir önermedir.
  kendisi tam bir kaltaktır.
 • yazıklar olsun demeye hazırlanırken bir an durup düşündüğüm ve haklılık payı olabileceğini fark ettiğim ifade. bu zamana kadar daima adi bir orospu olarak bilinen skyler white, yeniden tartışılmayı hak ediyor.
 • ulan bu karı yarım ton kaymakla çekilmez be repliğini akıllara getiren kadındır.
 • walter karıyı affedip aynı evde yaşamaya devam etti amk size laf düşmez. (bkz: swh)