şükela:  tümü | bugün
 • korn grubu vokalisti jonathan davis ile gary heidnik adlı bir şarkı yayınlayan elektronik müzik grubu.
  richard ramirez, jim jones ve elisa lam şimdiye dek yayınladıkları diğer parçalar. seri katil ve psikopat sevici bir popüler kültür ürünü. marilyn manson'la birlikte bir charles manson şarkısı yapmalarını beklerim.
  ürkütücü ve komik öğeler barındıran şarkıları var. garip bir oluşum. buradan dinlenebilir.

  bu da bir röportajları. gülünç ve ilham verici olmak arasında gidip geliyorlar hakikaten.
 • aşırı sağlam geldiler. muhtemelen albüm çıkaracaklar. 2019’daki singlelar akılalmazdı çünkü. 2019’un en heyecan verici, yeni müziğini de kendileri yaptılar.

  bu adamları minimal bir görüntüde, darkwave temelli bir endüstriyel metal grubu olarak olarak tanımlarız. böyle gruplar yok mu? var, bu genre bu şekil müzisyenler ile dolu ama bu arkadaşlarda farklı bir şeyler var. bir kere orijinal bir soundları, onun ötesinde baya baya sağlam synthleri var. şarkıları hangi prodüktörle kaydediyorlarsa; aşırı kaliteli. görüntüleri çok minimal, vokaller aşırı ama aşırı komplike ve etkileyici.

  horror movie effect bu müzikte hep vardır ancak bu arkadaşların kesinlikle kendi senaryoları var.

  tyler hadley, jim jones, gary heidnik şimdilik aşırı sevdiğim şarkıları. zaten toplamda 5-6 şarkı çıkardılar.

  özetle, çok orijinaller.

  görüntüde bu minimalliği, soundda bu karmaşayı baya özlemiştik. sevmelere doyamadık.

  ünleneceklerdir. baya hem de.
 • nerede manyak var tutup şarkısını yapmışlar çok da cici söylemişler. jim jones'u en çok sevdim. hurry dediği kısımları harry diye algılayıp kafamda senaryosunu şöyle yazmıştım: harry diye biri var, çoluk çocuğu kesmiş, arkasından şarkı yapmışlar. -harry aynı zamanda kurbanları için üzülen biriymiş.

  çok da alakasız olmamış şimdi düşününce. jim jones da ilginç biriymiş. o zamanların gözlükleri de ilginçmiş. dayımın vardı böyle gözlükleri.

  neyse buradan bu vesileyle kendilerine seslenmiş olayım, arkadaşlar güzel işler yapıyorsunuz ama az yapıyorsunuz. bu şekilde olmaz, daha çok üretmelisniz.

  +yeri gelmişken josef mengele için de bir şey yazın.
 • tyler hadley isimli şarkılarını çok sevdiğim rahatsız grup.
  umarım böyle işler yapmaya devam ederler.
 • bill $aber ile yaptıkları columbine düetine çekilen klibi çok beğendiğim iki kişilik elektronik müzik grubu.
  söz konusu klip şurada: https://youtu.be/qmtuhz1nv9e
  pascal walder ve manolo zacate tarafından yönetilmiş ve görüntü yönetmenliği de pascal walder'a ait. klibi çok başarılı bulup kimmiş bu pascal walder diye bir araştırayım dedim, gördüm ki epey tecrübeli bir görüntü yönetmeni. görüntü yönetmenliği yaptığı başlıca filmler: nacht der gaukler, der büezer, spital in angst.
  bunun dışında skynd'in birçok şarkısına da klip çekmiş.