• superonlinein digiturk uydu yapisini kullanarak baslatacagi hızlı internet baglantisi. on kayit yaptırmama ragemen, 2 aydır beni arayacaklarını soyleyen, ama bir turlu aramayan ve sistemi baslatmayan baglanti sistemi.. vaat edilen d/l 512k u/l 56k (telefon hattında 56k u/l nasıl olacak pek kafam yatmadi ya neyse...) kagithane gibi adsl veya kablonun gelmeyecegi yerler icin hızlı internet alternatifi.. tabii baslarsa
  • 200 milyona uyduyu ve gerekli modemi kuracakları ve bunun içinde 40 milyon kurulum ücreti alacakları bunların üzerine her ay 69 milyonda bağlantı ücreti taleb edecekleri astarı yüzünden pahalı ama akıl çelici bağlantı şekli tabi başlayabilirse.
    neredesin adsl kurtar bizi bunlarin ellerinden.
  • 400 mb'lik limit olayina takildim ben. gecince noluyomus tam olarak? hiziniz duser diyor burda sadece. acaba nekadar duser..
    hmmm..

ayrica sey (bkz: skywalker)
  • (bkz: road runner)
  • sonucta bir broadband baglantıda 400mb veya 1gb limitin hic bir halta yetmeyecegini anlamayan ya da anlamak isine gelmeyen iss
  • değil 0,4gb'ın 1gb'ın bile çok kısa sürede biteceği, verilen paraya asla değmeyecek saçmalık.
  • 1gb limit dolunca zateb 56k 'ya inecegini acık acık soyleyen iss
  • skyrunner adli iss'in reklamlarina ve verdigi hizmete verilen tepki ile superonline adli isp'nin sundugu skyrunner adli hizmetin icice gectigi pembe dizi.
  • (bkz: para tuzağı)
  • aslen eutelsat'ın opensky adı ile vermiş olduğu servistir.. superonline'in hiçbir altyapı yatırımının olduğunu zannetmiyorum..
hesabın var mı? giriş yap