şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • edinburgh merkezli ucuz ucak bileti arama motoru. muhtesem bir sayfa. bu konuda koyulmus son nokta.

  http://www.skyscanner.com/
 • kurtarıcı. feci kapsamlı arama yapmanıza olanak veriyor. en güzel tarafı farklı iki havayolunu kullanarak aktarma yapacaksanız bir o siteden bak not et, bir öbüründen kontrol et sıkıntısına girmenize gerek kalmadan gideceğiniz yere olan uçuşları eşleştiriyor. çok sık güncelleme yapılıyor. daha ucuz ve isabetli alternatifler sunanını bulamadım.
 • (bkz: swoodoo)
 • zaten ben siteye girmişim. o site için gelmişim belli. yani o siteyi daha önce başka bir yerden bulup, öğrenip her neyse adresini yazıp girmişim.
  daha niye bana kendinden bahsediyor. hakkımızda gibi birşey değil bu. bilmem xxx havaalanına bizim sitemizden uçuşlar bulabilirsiniz.. ne demek ya..bana onu değil, nerden nasıl başlayacağımı anlat. ben zaten...
 • ucuz uçak bileti arama motorlarının belkide en popüleri skyscanner.com . kullanıcı arayüzü bir çok ödül kazanmış bu site yardımıyla inanılmaz kapsamlı aramalar yapabilmek mümkün. birçok insanın sıklıkla başvurduğu bir yöntem olan iki farklı hava yolunu kullanarak aktarmalı uçuş yapabilme işine kesinlikle yepyeni bir boyut kazandırıyor. bundan 4-5 yıl önce, bir yerden bir yere en ucuza gidebilmek adına, ilk olarak birinci havayolu şirketinin internet sitesini kontrol edilip ucuz uçuşlar bulunurdu, daha sonra da bu uçuşa uygun olan uçuşu bulabilmek adına ikinci havayolu şirketinin internet sitesini araştırılırdı. bu arama motoru sayesinde hiç böyle bir sıkıntıya girmeden yolculuğunuzun başlangıç ve bitiş noktalarını giriyorsunuz ve o sizin için en uygun aktarmayı buluyor. bulduğu uçuşlar içerisinden sizin için en uygun olanı seçiyorsunuz ve site sizi biletinizi alabilmeniz adına havayolu firmasının websitesine yönlendiriyor. ucuz bilet bulma işi aslında bu kadar basit. inanılmaz şekilde sık güncellendiğini ve bunun getirdiği avantajla da çok başarılı alternatifler sunduğunu da ayrıca belirtmeliyim. türkçe dil desteğinin olması diğer bir artısı..
 • (bkz: dohop)
 • istanbul- samsun arasını an itibariyle 430 lira gösteren ucuzu bulması yurt içinde varlık göstermeyen site.
 • kullanimi yillar gectikce daha kolay hale gelen, bir sehirden/ulkeden baska bir sehre/ulkeye olan butun ucuslari istege gore gunluk ya da aylik ucuzdan pahaliya gore listeleyebilen site.

  su an icin tam 23 dilde kullanilabiliyor, sehir, ulke, aktarmali/direk, havayolu filtreleri yapilabiliyor. diyelim ki belli bi sehirden baska bi sehre sabit tarihler icin arama yaptiniz, sonuclari gosteren tablonun sag ust kosesindeki ''esnek mi?' ' linkine tikladiginizda tarihleri ±2 degistirdiginizde daha da sahanesi havaalani degistirdiginizde (en yakin havaalanindan uzaga dogru) sonuc nasil degisir gorebiliyosunuz.

  avrupa icin konusuyorum, hakikaten de bu konuda konulmus son nokta.
 • şahane arama motoru. bazen havayolu şirketlerinin kendi sitelerinde verdiğinden bile ucuz fiyatlı uçuşlar bulabiliyor. 40 tane site gezme derdinden kurtarıyor sizi. yapandan bulandan geliştirenden allah razı ola valla.
 • bununla hesap yapmak o kadar kolay ki; dönüş tarihinizi istediğiniz gibi değiştirin ve anında fiyat farklarını görün.
  elin ejnebisi yapmış arkadaş. en ucuz fiyatları garanti edemem ama en ucuz uçuş günlerini en pratik bulabileceğiniz site.

  daha ne behliyonuz? daha ne istiyoğuz?

  not: ucuz uçuş günlerine karar verdikten sonra diğer alternatiflere bakabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap